[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Wodnik (20 styczeń - 19 luty)Planeta dominująca- Uran
Szczęœliwy klejnot- ametyst

Kobiety spod znaku Wodnika są gospodarcze, zaradne i pracowite, o wielkim temperamencie i szerokim horyzoncie myœlowym. Interesują się wszystkim, nierzadko ujawniają się jako intelektualistki. Chwilowe niepowodzenia, które ich także nie omijają, pokonują rozwagą, umiejętnoœciami współżycia w społeczeństwie. Często także przewodzą mężczyznom.
Mężczyźni urodzeni pod znakiem Wodnika stanowią wspaniały typ na idealnego małżonka. A ponieważ planeta niezwykle silnie ukierunkowuje myœlenie i działanie mężczyzny- a jest ono typu stoickiego- stąd też stają się oni łagodni, pogodnego ducha, dobrotliwi oraz bardzo towarzyscy. Związek małżeński kobiety Wodnika z mężczyzną Wodnikiem jest w każdym przypadku doskonałym związkiem, a rodzą się z niego zdolne dzieci, choć charakterem odbiegające od rodzicieli. Osoby spod znaku Wodnika cechuje spokój, szczeroœć, otwartoœć na towarzystwo, dobrodusznoœć, która nieraz przynosić może zmartwienia. A ponieważ Wodniki są uprzejme, cierpliwe, spokojne, nie denerwują się, rzadko ujawniają gniew.

Kobietę lub mężczyznę będących pod wpływem Wodnika można łatwo poznać po zewnętrznym wyglądzie, albowiem przywiązują oni dużą wagę do wyglądu, są zadbani o subtelnej powierzchownoœci, gustownie, a nawet elegancko się noszą. Kochają się w tytułach. Nierzadko tracą czas by dowiedzieć się, co o nich myœlą, sądzą inni ludzie, a zwłaszcza osoby spod znaku Wodnika. Te opinie zasięgają rad osób urodzonych pod znakiem Raka. Rady te jednak nie przypadają im do gustu, dlatego nieraz Wodniki bywają rozczarowane. Mimo to zawsze emanuje z nich spokój, a mając dar umiejętnego współżycia, są mile widziani w towarzystwie, na które oddziaływują uspokajająco.

Porady dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika:

Wpływ Wodnika na osoby urodzone pod jego znakiem jest przemożny, pozytywny i niezwykle korzystny. Chwilowe niepowodzenia w ich życiu szybko przemijają i powraca spokój, ład i koniunktura. Dlatego osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą i powinny œmiało podejmować plany życiowe, które w 90% realizowane będą pomyœlnie. Pisane jest im także powodzenie w zawodzie i duże sukcesy handlowe. Nie powinny zrażać się byle drobnym niepowodzeniem, a także sytuacją o znamionach dramatycznych, bowiem i te szybko przeminą. Wodniki muszę być przygotowane i na to, że tragicznych wydarzeń w życiu mogą mieć kilka, które jednak pozytywny mieć będą epilog. Zdrowie osób spod znaku Wodnika jest dobre, mimo to powinny one dbać o właœciwą kondycję, troszczyć się o prawidłowy tryb życia, nie forsować swych nerwów, troszczyć się o równowagę ducha.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone