[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

         Ciekawostki      

CHŁOPIEC CZY DZIEWCZYNKA?

Wiele par marzy żeby ich pierwsze dziecko było okreœlonej płci. Jedni pragną najpierw chłopca, inni dziewczynki. Tylko jak sprawić, by ziœciły się takie plany? Badania wykazały, że szanse na urodzenie dziewczynki zwiększają się, gdy mężczyzna wczeœniej wstrzyma się od stosunków seksualnych na pewien czas.

UŚMIECH LEKIEM NA WSZYSTKO!

Wakacje to czas odpoczynku i odnowy naszego organizmu. jeœli jednak nie mamy możliwoœci wyjechania nigdzie i nie mamy szansy na prawdziwy relaks, wystarczy...œmiać się! Jedna minuta œmiechu to tyle, co aż 45 minut w gabinecie odnowy. Jakie są kolejne plusy? Pogłębia oddech, oczyszcza płuca, wzmacnia układ krwionoœny, obniża ciœnienie, zmniejsza ból oraz zwiększa odpornoœć organizmu. A na dodatek szczery œmiech wzmacnia potencję seksualną.

INTYMNOŚĆ NIE TYLKO W ŁÓŻKU

Okazuje się jest wiele spraw bardziej intymnych niż seks z partnerem. Oto inne sytuacje, kiedy przekraczamy barierę wstydu:

1. Przyznanie się mężczyźnie jaką tak naprawdę kobieta ma wagę...
2. Bardzo namiętne całowanie się w miejscu publicznym,
3. Wyznanie miłoœci w długim, romantycznym liœcie,
4. Uprawianie gimnastyki w obecnoœci partnera,
5. Przyznanie się do czytania słodkich romansów,
6. Zakup bielizny w jego towarzystwie,
7. Pokazanie zdjęcia sprzed kilkunastu lat, na którym kobieta nie 
    wygląda zbyt atrakcyjnie,
8. Rozmowa o fantazjach erotycznych,
9. Powiedzenie mężczyźnie, że się pragnie z nim mieć dziecko.

FEROMONOWY PODRYW

Jeœli obawiasz się, że Twój urok osobisty nie wystarczy by zdobyć tego wymarzonego, pomóż sobie kupując T-shirta z feromonami. Koszulka wygląda całkowicie zwyczajnie, różni się tylko tym, że jest nasączona syntetyczną substancji wabiącą. Pod wpływem ciepłoty ciała uwalniane związki  sprawiające, że kobieta wydaje się atrakcyjniejsza dla mężczyzn. Koszulki zostały zaprojektowane przez berlińską projektantkę i są dostępne w sprzedaży wysyłkowej przez internet.

MAŁŻEŃSKIE KŁOPOTY W PROCENTACH

Przeprowadzono ankietę wœród polskich małżeństw. Na pytanie: "Co niszczy szczęœcie w małżeństwie" najwięcej, bo 45% osób odpowiedziało, że głównie przyczynia się do tego niewiernoœć partnera, 35 % uważa, ze związek niszczy zazdroœć, 32% wymienia kłótnie o pieniądze, 30% polskich małżeństw uważa, że problemem jest różnica charakterów. 26% twierdzi, że do nieszczęœcia przyczynia się nadmiar obowiązków, zaœ 18 % wymienia nudę, brak wspólnych zainteresowań. Dla 14% problemem jest brak swobody, a jedynie 6% uważa, że nie satysfakcjonujący seks zaburza rodzinną sielankę.

EROTYCZNA ANKIETA

Oto kilka pytań zadanych ludziom w różnym wieku, dotyczące sfer intymnych.

Na pytanie: ”Jaki kolor uważasz za najbardziej erotyczny?” 15% uznało, że jest to kolor biały, 48% uważa czerwony za symbol erotyzmu, 31% uznało kolor czarny, a 6% beżowy traktuje jako ten najbardziej związany z miłoœcią.

***

Jak często się kochacie? Aż 60% ankietowanych przyznaje, że kocha się więcej niż raz w tygodniu, 20%  mówi, że robi to raz w tygodniu, 8% kocha się dwa razy w miesiącu, a 12% rzadziej niż raz na miesiąc.

***

Z kim najczęœciej rozmawiasz o seksie? 24% mówi o tym z przyjacielem, 6% rozmawia na czacie, 9% z rodzicami, zaœ 61% z partnerem.

***

Czego boisz się podczas stosunku? 57% obawia się niechcianej ciąży, 25% martwi się, że zawiedzie partnera, 8% czuje strach przed bólem, 10% wymyœliło całkiem inne powody strachu.

***

Co najbardziej Cię podnieca? 42% ankietowanych podnieca goły partner lub partnerka, 9% rozbudza żądze jedzenie banana, 20% preferuje filmy erotyczne, a 29% lubi striptiz partnera bądź partnerki

***

Skąd masz pierwsze wiadomoœci o seksie? 21% dowiedziało się od rodziców, 43% z pism młodzieżowych, 27% od znajomych , 9% przez internet.

***

Kiedy najbardziej lubisz się kochać? 30% preferuje godziny poranne, 15% lubi kochać się po południu, 35% woli robić to wieczorem, a 20% w nocy.

ILU PARTNERÓW...NIE TYLKO PRZED ŚLUBEM!

Średni statystyczny obywatel œwiata odbył stosunki z 8. 2 partnerami seksualnych!

Najbardziej rozwiązłe życie prowadzą Francuzi - 16.7 partnera seksualnego na jednego obywatela. Mniej rozwiązłe życie prowadzą Brazylijczycy - 15 partnerów na osobę. Potem: Grecy: 12.5 kochanka na osobę, Amerykanie - 11.8, Kanadyjczycy - 11.1, Izraelczycy - 11. Doœć wierni sobie są Rosjanie - dziesięć i pól kochanka na jedną osobę. Nasi południowi sąsiedzi Czesi, są jeszcze wierniejsi - 8.9 skoku w bok w życiu. Niemcy mają œrednio 8.7 partnerów seksualnych - odrobinę więcej, niż znani z gorącego temperamentu Włosi!

Polak - 4, ,mieszkaniec Indii - 1.8, mniej rozwiąźli od nas są Nigeryjczycy - 3.8 kochanka i Chińczycy - 2.7. Superwierni sobie są mieszkańcy Indii - tylko 1.8 partnera seksualnego w ciągu całego życia.

DLA MĘŻCZYZN - TYLKO PREZERWATYWY

Globulki, kremy, żele, spirale wkładki, tabletki antykoncepcyjne...To tylko częœć tego, co oferują kobietom firmy farmaceutyczne w celu zapobiegania niechcianej ciąży. Póki co, na rynku polskim nie ma œrodków antykoncepcyjnych dla mężczyzn, pomijając oczywiœcie prezerwatywy. I czy nie można tego nazwać dyskryminacją?

ANTYKONCEPCJA DLA „ZAPOMINALSKICH”

Jak wiadomo tabletki antykoncepcyjne są œrodkiem najlepiej zabezpieczającym przed niechcianą ciążą. Jednak stosowanie ich jest nieco uciążliwe...Niektóre panie zapominają przyjmować pigułki każdego dnia o tej samej porze. Dlatego wymyœlono plaster hormonalny ( który do tej pory nie jest jeszcze dostępną formą antykoncepcji w Polsce). Jest to plaster dwuskładnikowy, stosowany raz w tygodniu. Oraz zastrzyki hormonalne, czyli medroksyprogesteron stosowany domięœniowo raz na 12 tygodni. Wygodna forma antykoncepcji dla kobiet "zapominalskich", matek karmiących piersią lub kobiet u których przeciwskazane są dwuskładnikowe tabletki antykoncepcyjne.

ANTYKONCEPCJA W PROCENTACH  

Oto wyniki ankiety dotyczącej stosowania antykoncepcji, przeprowadzonej wœród Polek. 56% korzysta z prezerwatyw, 35% stosuje pigułki, 4% uznaje metody naturalne i 2% wcale nie zabezpiecza się podczas stosunku.

POSŁUSZNY MĘŻCZYZNA

Co zrobić, aby rady i proœby kierowane do Twojego mężczyzny docierały do niego? Oto sposoby dzięki którym Twój partner będzie Cię słuchał bez uczucia, że wywierasz na niego presję:

 

- Pozycja – język ciała potrafi wyrazić więcej, niż niejedno słowo. Kiedy chcesz przekonać do czegoœ swojego rozmówcę, nie pochylaj się nad nim, ponieważ sprawiasz wtedy wrażenie dominacji. Warto usiąœć obok niego i czule go głaskać.

 

- Chwalenie – mężczyźni lubią czuć się doceniani i naœladowani. Pouczając go, nie zapominaj o chwaleniu go, nie będzie czuł się głupio i na pewno skorzysta z Twoich porad.

- Formułowanie słów – jeœli chcesz powiedzieć coœ, co może zezłoœcić mężczyznę, staraj się słowa wypowiadać w sposób niebezpoœredni. Staraj się nakierować go na prawdziwe znaczenie tego co chcesz powiedzieć. Przykładowo: zamiast zdania: „Twój szef Cię wykorzystuje”, powiedz „Nie wydaje Ci się że za dużo pracujesz po godzinach?” W ten sposób nie obrazi się, że uważasz go za fajtłapę.

ŚWINTUSZENIE W GŁOWIE  

Fantazjowanie o seksie poprawiają samopoczucie, łagodzą napięcie i pomagają zapomnieć o problemach. Gdy myœli się o czymœ miłym w organizmie wyzwalają się endorfiny, substancje poprawiające nastrój i łagodzące ból. Pozwól sobie na odrobinę pikanterii: wystarczy obejrzeć reklamę z piękną modelką lub przystojnym modelem, podpatrzeć jak obca osoba przymierza dżinsy, albo wstąpić do drogerii i powąchać zmysłowe perfumy płci przeciwnej myœląc o stosunku z tak pachnącą osobą...

MIŁOSNA DIETA  

Zakochany organizm szaleje ze szczęœcia. Endorfiny, zwane molekułami miłoœci albo hormonami szczęœcia są pochodnymi opium. To one wydzielane są gdy kochamy i gdy jesteœmy kochani. Uspokajają, poprawiają nastrój, pobudzają i powodują fałszywe uczucie sytoœci. Dlatego właœnie wiele zakochanych osób chudnie z miłoœci. I to jest z pewnoœcią najprzyjemniejsza dieta na œwiecie!

JAK ŻYĆ Z NADAKTYWNYM PARTNEREM?  

Często temperamenty partnerów bardzo się różnią od siebie. Jednak nie warto rezygnować z miłoœci tylko dlatego, że nasza miłoœć ma więcej siły i energii. Oto kilka praktycznych rad aby zachować równowagę w takim związku:

 

- nie powoduj kłótni, to tylko dodatkowy bodziec. Partner będzie tak rozemocjonowany, że nie usłyszy żadnych słów. Poczekaj aż opadną emocje i zacznij spokojną rozmowę.

- ograniczaj bodźce. Wyłącz telewizor, magnetofon, telefon. Ucz przytulania trwającego dłużej niż dwie sekundy.

- dbaj o miłosne rytuały: wymyœlcie dzień lub godzinę przeznaczone na np.: przytulanie czy wspólną kolację. Przypominaj o tym. Osoby nadpobudliwe lubią jasne zasady bo wtedy się nie gubią.

- wykorzystaj nadaktywnoœć. Proœ partnera o drobne, ale wymagające zaangażowania przysługi:  Taka osoba będzie zachwycona, gdy usłyszy, że może Ci pomóc.

SPOSÓB NA UDANY SEKS  

- podczas stosunku należy zapomnieć o wadach swojego ciała. Należy skupić się tylko i wyłącznie na przyjemnoœci, które oferuje to ciało. Myœlenie o wałeczkach na brzuchu, czy za grubych udach nie poprawia kontaktów łóżkowych. 

- coœ za coœ. Należy pamiętać, aby odwzajemniać to, co oferuje partner. Jeœli szepcze Ci do ucha coœ miłego, zrób to samo. Fundując serię pieszczot, poproœ o to samo.

- koniec z udawaniem! Ten punkt dotyczy tylko kobiet. Nie należy oszukiwać ani siebie ani partnera. Mężczyźni uwielbiają sprawiać kobietom przyjemnoœć. Lepiej nauczyć go jak doprowadzić do rozkoszy, niż udawać w tak ważnej sprawie.

- nikt nie potrafi czytać w myœlach, dlatego w udanym związku nie powinno być mowy o wstydzie. Warto mówić o swoich fantazjach, marzeniach i potrzebach. Każdy lubi inny rodzaj pocałunków, pieszczot i dlatego warto pomóc partnerowi w sprawianiu nam przyjemnoœci.

ZWIĄZKI, ZWIĄZKI  

Oto wyniki ankiety przeprowadzonej wœród 3720 osób, zapytanych o to, czy kiedykolwiek uderzyły swojego partnera, lub zostały uderzone. Aż 67% ankietowanych odpowiedziało, że tak, 33% nie miało do czynienia z brutalnoœcią w związku. Drugie pytanie dotyczyło wieku partnerów: 76% uważa, że wiek mężczyzny nie ma znaczenia, zaœ 24% twierdzi, że związek z młodszym mężczyzną nie ma szans na przetrwanie.

JAK DŁUGO POLKI ROBIĄ SIĘ NA BÓSTWO?  

Nie wszyscy mężczyźni wiedzą ile czasu ich partnerki przygotowują się do każdej randki. Zapytanie o to kobiety odpowiedziały: 56,6% traci na makijaż 10-15 minut, 25,6% zajmuje to powyżej 15 minut, 13,6% spędza przed lustrem mniej niż 10 minut, 3,4% nie wie ile czasu robi makijaż.

CO MĘŻCZYŹNI UWAŻAJĄ ZA SEKSOWNE?  

Wiele kobiet zastanawia się jak sprawić, by mężczyzna zapomniał o całym œwiecie patrząc na nie. Poproszono mężczyzn o wybranie jednego z trzech wariantów wœród rąk, ust i perfum. Oto jak odpowiedzieli: Usta: 42% lubi takie pociągnięte błyszczykiem, 38% woli te muœnięte różową szminką, a 20% przepada za jaskrawoczerwonymi. Paznokcie: 51% preferuje kobiety z półdługimi paznokciami pokrytymi jasną emalią, 35% lubi krótkie całkiem naturalne, 14% podobają się długie i czerwone. Zapachy: 43% najbardziej podnieca zapach œwieży, owocowy, 34% uwielbia wąchać kobiety pachnące zmysłowymi, orientalnymi perfumami, 23% woli zapachy kwiatowe i romantyczne

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone