[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

         Ciekawostki      

CZY KOBIECIE WYPADA ZROBIĆ PIERWSZY KROK?

Kobietom i mężczyznom zadano pytanie: " Kobiecie podoba się mężczyzna, którego poznała na imprezie, czy wypada jej zrobić pierwszy krok?" Oto co odpowiedzieli: 28% kobiet i 67% mężczyzn uważa, że należy walczyć o względy faceta, a 72% kobiet i 33% mężczyzn twierdzi, że nie należy robić nic na siłę i trzeba poczekać aż to on uczyni pierwszy krok.

TRZEJ MORDERCY POŻĄDANIA

Oto przyczyny, które skutecznie potrafią wytrącić z miłosnego rytmu nawet najbardziej witalnego i sprawnego kochanka pod słońcem:

1. Nagłe milczenie. Twoje oczywiœcie. Jeœli w trakcie stosunku nagle milkniesz, przestajesz wzdychać i z entuzjastycznie dającego znać o swoim zachwycie kochanka zmieniasz się w niemowę, może to natychmiastowo schłodzić zapędy partnera. Po prostu będzie przekonany, że skoro nie wydajesz żadnych dźwięków, musiał zrobić coœ nie tak. Więc jeœli milczenie jest na przykład twoim normalnym stanem koncentracji tuż przed orgazmem, lepiej o tym powiedz. 

2. Głoœny hałas. Seks oznacza dla twojego partnera całkowitą koncentrację i wyłączenie z rzeczywistoœci. Wszystko co nieoczekiwanie wyrwie z miłosnej hipnozy, może spowodować, że będziecie musieli powrócić do samego początku waszych miłosnych igraszek. Dlatego najlepiej będzie jak wyłączysz telefon, a drzwi zamkniesz na klucz. A także okno, jeœli za nim jest ruchliwa ulica lub...sąsiadka.

3. Czujne oczy. Twoi rodzice, brat czy przyjaciółka patrzący ze zdjęcia stojącego na szafce tuż przy łóżku sprawią, że sympatia poczuje się obserwowana. No i po wszystkim. Także kota, psa a nawet chomika lepiej zamknąć w sąsiednim pokoju. Miłoœć pod czujnym okiem labradora nie należy do najprzyjemniejszych...WARTOŚCI GODNE PRZEKAZANIA

Spytano młodych rodziców jakie wartoœci należy przekazać kolejnemu pokoleniu. Oto ich wypowiedzi. 36% uważa, że najważniejsze są tradycja. patriotyzm i pamięć o pochodzeniu, 35% stawia na ciepło rodzinne, miłoœć, wspólnota, zrozumienie i zgoda. Szacunek dla rodziców i ludzi starszych pragnie nauczyć dzieci 25%, a dobre wychowanie, zasady kultury i tolerancja ważna jest dla 16%. Dla 12% godne przekazania są pracowitoœć, szacunek do pracy, obowiązkowoœć i odpowiedzialnoœć. Dla 11% najważniejszą wartoœcią jest wiara w Boga, a dla 7% wykształcenie, chęć do nauki, inteligencja oraz swoboda myœlenia.

 

HORMONALNA HUŚTAWKA NASTROJÓW

To, że nastrojem kobiety kierują hormony a co za tym idzie cykl miesięczny kobiety wiedzą wszyscy. A co z mężczyznami? Okazuje się, że poziom testosteronu, męskiego hormonu, może zmieniać się w ciągu miesiąca. Wydaje się, że mężczyzna dostosowuje się do cyklu kobiety. Kiedy ona cierpi na syndrom napięcia przed miesiączkowego, on też może odczuwać pewnoœć nerwową, ponieważ pod wpływem feromonów jego organizm dostosowuje się do stanu hormonalnego partnerki. Wydawało się, że wiosna to taki czas, kiedy budzą się zmysły, a wszyscy potrafią myœleć tylko o seksie. A tu niespodzianka: u mężczyzn "sezonowy" szczyt, kiedy poziom testosteronu jest największy, przypada jesienią! Poza tym męski hormon ma również swój dzienny cykl. Szczyt osiąga między siódmą a ósmą rano i to najlepszy moment, żeby namówić go na szalony seks. Kiedy wieczorem w organizmie młodego człowieka znajduje się około 400 nanogramów testosteronu, wczesnym rankiem jest go od 800 do 1000 nanogramów, czyli dwukrotnie więcej. Grzechem więc byłoby tego nie wykorzystać!

SZTUKA KOCHANIA

Na pytanie:" Czy czytasz poradniki o sztuce kochania?" 57% (1830 osób) odpowiedziało, że tak, 23% (725 osób) mówi "nie", a 20% (638 osób) robi to czasami. Jak wiadomo po miłoœci czasem zostaje pamiątka w postaci dziecka. 95% kobiet wierzy, że samotna matka może wychować szczęœliwe dziecko, a tylko 5% kobiet uważa, ze wychowywanie dziecka bez udziału ojca to fatalny pomysł. Jeœli okaże się, ze po kochaniu nie ma ani dziecka, ani kochanka, należy poszukać nowej miłoœci...84% Amerykanów ankietowanych przez Roper ASW uważa komputer za najważniejszy wynalazek XX wieku. Ponad połowa zabrałaby go ze sobą na bezludną wyspę. Według badań firmy Intel, Amerykanie nie rozstają się ze swoimi laptopami nawet podczas wesel i pogrzebów. 81% ankietowanych używa notebooków, oglądając jednoczeœnie telewizję, a ponad połowa nawet podczas jedzenia. Z kolei 48% mieszkańców USA używa swoich notebooków będąc...nago.  

E-MAILOWA MIŁOŚĆ

Jak wiadomo większoœć z nas korzysta teraz z elektronicznych skrzynek. Przeprowadzono liczne badania i stworzono rysopisy charakteru osób tworzących swoje adresy. Jeœli adres internetowy twojego znajomego jest podobny do któregoœ z podanych niżej, możesz sprawdzić, co to o nim œwiadczy:

Robert_Wolski@... - jeżeli jego adres zaczyna się od imienia i nazwiska, masz do czynienia z mężczyzną pewnym siebie i godnym zaufania.

Robi@... - przezwisko zdradza nostalgiczną naturę adresata. Jeœli jest starszy lub zajmuje wysokie stanowisko, użycie pseudonimu w adresie mówi również o poczuciu humoru i przyjaznym nastawieniu do œwiata.

R6438@... - chłopak ukrywający się pod szeregiem cyfr jest bardzo trudny do rozszyfrowania. Będziesz potrzebowała dużo czasu, by go poznać.

Robert2002@... - zestawienie imienia z rokiem œwiadczy o mocnym ego - jest jak wyznanie: "ten rok należy do mnie". Uwaga! Być może ten facet nie potrafi wiązać się na dłużej i żyje tylko dniem dzisiejszym.

 

MĘSKA FONTANNA

Oto kilka pytań razem z odpowiedziami, jakie często chcą zadać dziewczyny, jednak nie mają na to odwagi.

1. Czy mężczyźni mogą mieć orgazmy wielokrotne? Niektórzy eksperci od spraw seksu twierdzą, że tak jak kobiety mogą ćwiczyć mięœnie Kegla, tak mężczyźni są w stanie opóźniać orgazm, powstrzymując ejakulację. Ale nie ma żadnych dowodów na to, że mogą przeżywać kilka orgazmów z kolei.

2. Ile razy w ciągu dnia mężczyzna może przeżyć orgazm? To zależy od jego zegara biologicznego. U każdego tyka on inaczej - jeden może mieć erekcję kwadrans po orgazmie, inny potrzebuje kilku godzin. najlepiej przeprowadzić badania na własnym partnerze.

3. Czym właœciwie jest sperma? Ejakulacyjny koktajl składa się z wydzieliny z tzw. męskich gruczołów płciowych dodatkowych (opuszkowo-cewkowy, krokowy, pęcherzyki nasienne) zawierającej plemniki. Ma w sobie bogactwo składników - substancji odżywczych dla plemników, m. in. proste cukry, cynk, aminokwasy i witaminy.

4. Jaka iloœć spermy jest uwalniana przy typowej ejakulacji? Wygląda, że całkiem sporo, ale naprawdę jest to zawartoœć łyżeczki od herbaty (3,5 ml). Tak ejakulują mężczyźni pomiędzy 18 a 36 rokiem życia, starsi produkują mniejszą iloœć nasienia.

5. Ile kalorii jest w jednej łyżeczce spermy? tyle, co w pięciu Tic-Tacach równe 10. Niewielką iloœć kalorii rekompensuje wielka iloœć plemników - 1 ml spermy zawiera ich około 100 mln. Czyli w przeciętnym wytrysku jest ich ponad 300 mln.  

KOBIECA ANKIETA

Na ponad 15.000 kobiet przeprowadzono sondę. Okazuje się, że 29% zdecydowałoby się na samotne macierzyństwo, 67% absolutnie sobie tego nie wyobraża, a 45% nie ma pojęcia czy samotna mamusia to dobry czy zły pomysł. Za to aż 86 % kobiet uważa, że dobrym pomysłem na randkę jest wypad do klubu ze striptizem, a 14 % skrzywiło się na samą myœl o tym, że ich facet ogląda inną.
74 % pań zaproponowało randkę mężczyźnie (26 % uważa, ze to nie jest dobry pomysł), 27 % kobiet sama wyjechała na wakacje, aż 51 % przyznaje się, ze choć raz nie miała pod sukienką bielizny, 30 % umówiło się na randkę z chłopakiem przez internet, a 79 % odważnych powiedziało na co ma ochotę w łóżku.  

O MIŁOŚCI

Ja wynika ze Światowego raportu 2001 Durexa na temat postaw i zachowań seksualnych, Polacy - zarówno mężczyźni, jak i kobiety - tracą dziewictwo później niż jakakolwiek inna nacja w Europie. Francuz czy Niemiec ma za sobą "pierwszy raz" zanim skończy 17 lat, w naszym kraju wiek inicjacji seksualnej wynosi 18 i więcej lat. Amerykanie robią to przeciętnie w wieku 16 lat (6 na 10 osób), W Niemczech jest to 51% kochanków, we Francji i Nowej Zelandii - 50%. Najpóźniej łóżkowe igraszki zaczynają Chińczycy - 22 lata, następnie mieszkańcy Tajwanu (20,6 lat), Indi - 20,3 lat, i Malezji - 20 lat.  

A CO W PRZYSZŁOŚCI?

Kolejne pokolenia młodzieży podejmują współżycie wczeœniej niż poprzednie generacje. Osoby, które obecnie mają więcej niż 45 lat, tracąc dziewictwo, miały przeciętnie 18,7 lat, ludzie w wieku 25 - 34 lat mieli po 17,9 lat, natomiast dzisiejsze 16 - 20-latki, idąc z kimœ pierwszy raz do łóżka, miały œrednio 16 lat.  

SEKSOHOLIZM

Mogłoby się wydawać, że od seksu jest uzależniony prawie każdy, bo większoœć ludzi, gdy pozna sztukę kochania ma na to ochotę. Jednak uzależnienie od seksu to bardzo poważny problem, który dotyka niektórych tak samo jak alkoholizm czy narkomanizm. Seksoholik nie może żyć bez miłoœci fizycznej. Wciąż szuka kolejnych partnerów (niekiedy bywa przy tym agresywny) do zaspokojenia swojej żądzy. Gdy ich nie znajduje, zadowala się masturbacją. Ten nałóg - jak wszystkie inne - leczy się za pomocą psychiatrów. W Stowarzyszeniach Anonimowych Seksoholików pod okiem terapeuty, chorzy wspierają się wzajemnie w walce z nałogiem.   

HISTORIA ANTYKONCEPCJI

Prekursorami zastosowania hormonów w medycynie byli Chińczycy. Już przed 2000 lat otrzymywali kobiece hormony, odparowując do sucha 800 (!) litrów kobiecego moczu. Nowoczeœni naukowcy też używają moczu -- ciężarnych klaczy -- do otrzymywania hormonów stosowanych w hormonalnej terapii zastępczej.

***

Pierwsze prezerwatywy były powszechnie stosowane w starożytnym Rzymie. Robiono je z baranich pęcherzy. W œredniowieczu w Europie zaczęto stosować prezerwatywy wielokrotnego użytku, zrobione z jedwabiu, mocowane na tasiemki. Takich prezerwatyw używał Giacomo Casanova - rozpustnik wszechczasów.

 ***

W starożytnym Egipcie jako œrodka antykoncepcyjnego używano łajna krokodylego. Podobno zawiera substancje plemnikobójcze. Teraz stosuje się preparaty zawierające nonoksynol - detergent - nie pachną tak brzydko, ale są równie zawodne.

***

Również z Czarnego Lądu pochodzą pierwsze przypadki stosowania wkładek domacicznych. Arabowie zauważyli, że wielbłądzica nie zachodziła w ciążę, gdy do jej narządów rozrodczych wprowadzili kamienie. Podobne "wkładki antykoncepcyjne" stosowano jeszcze na początku XX wieku w Niemczech, tyle, że z wypalonej gliny i z wyrytym zaklęciem: "- Obym nie przyniosła wstydu". 

***

Indianie ze szczepu Chiapas w celach antykoncepcyjnych stosowali słodkie ziemniaki. Współczeœni naukowcy zachodzą w głowę, skąd Indianie wiedzieli, że zawierają związek przypominający budową progesteron?

 ***

Biorąc za wzór Indian, współczeœni naukowcy też wykorzystują surowce roœlinne do produkcji hormonów, stosowanych w pigułkach antykoncepcyjnych. Związki chemiczne uzyskiwane z soi i pasternaku wykorzystuje się do syntezy estrogenów.

 ***

Starożytni Babilończycy okreœlali dni płodne badając pH moczu za pomocą papierków lakmusowych. Odradzamy tę metodę. Nowoczesne papierki lakmusowe się do tego nie nadają. Starożytni mieli lepszy lakmus. 

ZNACZENIE POCAŁUNKÓW  


W RĘKĘ - szacunek
W USTA- miłoœć
W OKO- tęsknota
W BRODĘ- pożądanie
W POLICZEK- upodobanie
WE WŁOSY- pragnienie
W SZYJĘ- zazdroœć
W CZOŁO- przyjaźń
W NOS- sympatia
W UCHO- zdrada

zaczerpnięto z : www.livsstil.prv.pl

 

PODERWIJ GO NA PSA  

Jak wykazały badania przeprowadzone przez niemieckiego psychologa, Jensa Loenneckera, znakomitym sposobem na znalezienie partnera jest spacer z psem. Okazało się, że bardzo wiele osób nawiązywało w ten sposób flirt, który z czasem przerodził się nawet w stały związek. Według niemieckiego naukowca, największe wzięcie maja psy małe i œrednie.

TROCHĘ LICZB  

Bardzo szczupłe kobiety, z indeksem masy ciała (BMI) 18, mają 2 razy częœciej problemy z zajœciem w ciążę niż kobiety z prawidłową wagą (20-25 BMI). Kobiety prawie 3 razy częœciej niż mężczyźni cierpią na migreny.
Kobiety zamężne żyją przeciętnie 78,7 lat, te które nie mają męża- 76,6 lat.
66% kobiet chciałoby mieć większy biust. Kobiety mają 10% więcej tkanki tłuszczowej niż mężczyźni. Jest to zapas na okres ciąży.

CO ROBIĄ, MYŚLĄ I CZUJĄ PANOWIE???  

1. 17 % mężczyzn przyznaje się do tego, że udawali orgazm.
2. Aż 90 % facetów myœli o założeniu rodziny i własnych dzieciach.
3. Co czwarty mężczyzna kłamie w kwestii liczby partnerek seksualnych.
4. 87 % panów twierdzi, że lubią być aktywną stroną podczas seksu oralnego.
5. 53 % mężczyzn przyznaje się do kłamstw w sprawach miłoœci, a 10 % okłamało partnerkę, że ją kocha po to, by zaciągnąć ją do łóżka.
6. 55 % mężczyzn nie miało by nic przeciwko kontaktom seksualnym ich partnerki z inną kobietą.
7. Co piąty facet przyznaje się do tego, że dziennie widzi około pięciu kobiet,z którymi miałby ochotę uprawiać seks.
8. 40 % mężczyzn uważa, ze zbyt chuda kobieta, nie jest atrakcyjna.
9. 54 % panów twierdzi, że nie przeszkadzałoby im, gdyby ich kobieta przytyła w czasie trwania ich związku.
10. 69 % woli spędzać czas ze swoimi partnerkami niż z kumplami w barze.
11. 84 % facetów twierdzi, że nie mają sobie nic do zarzucenia, jeœli chodzi o ich ciało.
12. 16 % mężczyzn nie bierze pod uwagę możliwoœci zdrady swojej dziewczyny, nawet gdyby  nie satysfakcjonował ich seks z nią.
13. 97 % nie ma przeciwko pracy pod kierownictwem kobiety.
14. 60 % mężczyzn deklaruje przyjaźń ze swoją byłą partnerką.
15. 90 % uważa, ze nie ma nic złego w tym, że ich partnerka zarabia więcej od niego.

A CO LUBIĄ KOBIETY???  

1. 44 % szuka dowcipnego, miłego chłopaka z sąsiedztwa, w typie weterynarza lub nauczyciela.
2. 24 % lubi typ macho, na przykład gliniarz.
3. 18 % pokocha chętnie wiecznego zwycięzcę, pewnego siebie gracza.
4. 12 % lubi artystów-buntowników, szalonych, pełnych twórczych zdolnoœci.
5. A 2 % ma ochotę poznać zwariowanego mózgowca, na przykład informatyka.
6. 53 % dziewczyn wybrałoby rówieœnika.
7. 44 % twierdzi, że mężczyzna powinien być starszy.
8. 3 % lubi młodszych od siebie.
9. 60 % marzy o takim, który nie ukrywa swoich uczuć przy œwiadkach, ale nie posuwa się dalej.
10. 12 % uważa, ze wystarczy jej trzymanie za rękę.
11. 12 % lubi, gdy partner potrafi posunąć się bardzo daleko.
12. 11 % cieszy się, kiedy chłopak, nie umie utrzymać przy sobie rąk.
13. 5 % uważa, ze na uczucia miejsce jest tylko na osobnoœci.
14. 37 % marzy o facecie, który pojawiłby się u swojej dziewczyny z butelką wina  i kasetą video, by wspólnie spędzić słodki wieczór na kanapie.
15. 27 % woli spontanicznych panów, gotowych porwać swoją dziewczynę z biura na szybki seks podczas lunchu.
16. 21 % preferuje romantyków, rezerwujących wieczór przy œwiecach w eleganckim bistro.
17. 8 % marzy o kolacji w czterogwiazdkowej restauracji, a potem dancing.
18. 7 % chce wielbiciela przygód, który zabierze ją na wycieczkę w góry i nauczy wspinaczki.
19. 38 % marzy o burzliwym życiu erotycznym i namiętnym kochanku.
20. 33 % woli wesołego i kochającego zabawę kochanka.
21. 16 % chce poznać słodkiego i czułego w łóżku mężczyznę.
22. 13 % podnieca erotyczny awanturnik- im bardziej zwariowany, tym lepiej.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone