[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Waga (22 wrzesień - 22 październik)Panująca planeta - Wenus                                              
Szczęœliwy klejnot - opal                                       
Kolor pozytywny -
błękit
Dzień - piątek
                                   

Ludzie urodzeni pod znakiem Wagi są zmienni. Jedni lubią skromne życie, chlubią się porządkiem, inni pozwalają sobie na wybryki. Ta druga częœć osób spod Wagi wyraźnie ma niechęć do pracy, a wysiłek cięższy zupełnie omija. Toteż nic dziwnego, że fantazjują, myœlą o niestworzonych rzeczach, marnują energię na duże plany i próbują wznosić zamki na lodzie. Częœć osób o cechach skromnoœci, zdrowej ambicji jest sprawiedliwa, nie uwikłana w wierzenia i przesądy. Wszyscy natomiast są nieco lekkomyœlni, hojni i rozrzutni, nie umiejący się denerwować albowiem gniew nie jest im znany. Wyznają zasadę, że tylko spokój może ich chronić przed dolegliwoœciami.
Kobiety urodzone pod znakiem Wagi są szczęœliwe, ale zarazem podejrzliwe a nierzadko kłótliwe, awanturnicze. Przy tym bywają pogodne, wesołe, umiejące sobą interesować innych. Są przekonane, że nic tak nie zjednuje przyjaźni jak miła powierzchownoœć. Otaczają je wielbiciele. Kobiety Wagi darzą swym szczerym uczuciem osoby z najbliższego otoczenia. Są dobrymi żonami, kochają mężów, troszczą się o dzieci. Mężczyźni spod Wagi są niezwykle szczęœliwi w małżeństwie, dbają o rodzinę, troszczą się o przyszłoœć swoich dzieci. A ponieważ są przeważnie przystojni, posiadają wiele elokwencji, to też nadal rozwijają dar mowy by imponować innym. Wszyscy lubią wygodne i spokojne życie. W zawodzie mogą odnosić sukcesy. Z uwagi na wieloœć zainteresowań, otaczani są przez towarzystwo, z którym nie zawsze żyją w zgodzie. Bywa, że mężczyźni spod Wagi są nerwowi i niezwykle kłótliwi. Ścisły i szczery związek mężczyzny spod znaku Wagi z kobietą tego samego znaku, przynosi najwyższe zadowolenia i wielkie szczęœcie.

Porady dla osób urodzonych pod znakiem Wagi:

Ponieważ osoby urodzone pod tym znakiem obdarzone są skłonnoœciami do nauk humanistycznych, powinny te zdolnoœci właœciwie wykorzystać. Mogą obrać sztukę teatralną, bądź też malarską, angażując się jako artyœci, - nigdy natomiast nie powinny zabierać się do reżyserii czy też kierowania kręceniem filmu. Nie posiadają bowiem umiejętnoœci organizatorskich. Bywają czasem lekkomyœlni, dlatego nie powinni zabierać się do handlu. W swym życiu będą poddawani wielu próbom, czasem niekorzystnym zmianom, które należy przyjmować ze zrozumieniem, - albowiem tylko takie zachowanie się może przynieœć korzystny finał. Myœląc o związku małżeńskim, osoby spod znaku Wagi, powinny kierować się rozsądkiem a nie uczuciem, bo tylko z tego wynikły związek może sprawić zadowolenie a nawet szczęœcie. Tylko w rozwadze tkwi ich przyszłoœć.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone