[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Strzelec (22 listopad - 20 grudzień)Panująca planeta- Jowisz
Szczęœliwy klejnot-
turkus
Kolor pozytywny-
złoty
Dzień- c
zwartek

Strzelec różnorako obdarza swych wybrańców zaletami i wadami. Osoby urodzone pod jego znakiem są praktyczne,  przedsiębiorcze, odważne,  pracowite oraz konsekwentnie postępowe. Nic co nowe nie jest im obce, a wszystkie innowacje zawsze chętnie stosują w życiu. Są ludźmi o szerokich horyzontach myœlowych, bystrzy w podejmowaniu przedsięwzięć, staranni w wykonywaniu zlecanych i własnych zadań- cenią porządek i oszczędnoœć. I choć oszczędnoœć jest pierwszym krokiem do skąpstwa, to oni nie popadają w ten nałóg. Jeżeli chodzi o wady osób spod znaku Strzelca to są nimi: gniew, wybuchowoœć i zbyt częste zrażanie sobie osób uczciwych i przyjaznych. Ich zalety to prawdomównoœć, szczeroœć, uczciwoœć i otwartoœć. 
Kobiety
nie legitymują się tymi wszystkimi zaletami, ani też nie posiadają wyżej opisanych wad. Są co prawda zarozumiałe, nie czułe na dole innych, ale równoczeœnie czułe dla rodziny i bliskich, nawet bardzo szlachetne w prostolinijnym postępowaniu. Na co dzień są do przesady ruchliwe i energiczne. W małżeństwie są dobrymi towarzyszkami, w domu zaradnymi gospodyniami. Niezwykle troszczą się o wychowanie potomstwa Mężczyźni spod Strzelca bywają trudni w pożyciu małżeńskim, albowiem zbyt wiele czasu i energii poœwięcają na sprawy społeczne. Wykazują oni dużą pracowitoœć; dbają o dotrzymanie warunków przyjaźni oraz znajomoœci, w życiu ujawniają duży temperament. Fizycznie są bardzo sprawni, zwinni, ale psychicznie rozklekotani, lekkomyœlni, to też nieraz przeżywają trudnoœci, oddają się różnym hazardom. Nie dbają o swój majątek i dorobek.

Porady dla urodzonych pod znakiem Strzelca:

Ludzi spod tego znaku czekają różne niepowodzenia i nieporozumienia małżeńskie, dlatego muszą wykazywać we współżyciu wiele cierpliwoœci, opanowania, wyrozumiałoœci dla słabostek drugiej osoby. Jeżeli nie będą tak postępować, to małżeństwu grozi szybki kryzys, aż do rozpadu włącznie. W takiej sytuacji musi nad nerwami wziąć górę rozsądek. Osoby spod Strzelca są z zdolne osiągnąć powodzenie zawodowe, dlatego powinny œmiało podejmować ryzyko. Mogą także odnosić sukcesu handlowe i dyplomatyczne. Pisane jest im spędzanie wiele czasu poza domem i ojczyzną, bowiem w handlu czy też polityce mogą odnosić poważne sukcesy. Do trybu ich życia wpisane są podróże.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone