[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Skorpion (23 październik - 21 listopad)Panująca planeta- Mars
Szczęœliwy klejnot-
topaz
Kolor pozytywny-
czerwony
Dzień-
wtorek

Bardzo często ludzie spod znaku Skorpiona przyrzekają coœ komuœ, a danej obietnicy nie dotrzymują. Nie liczą się poważnie z własnym słowem danym komuœ. Jakże często upajają się pochwałami, rozkoszują się w pochlebstwie. Zbyt wysokie mniemanie o sobie przysparza im wielu rozczarowań. Nie umieją uderzyć się w piersi i przyznać się do popełnionego błędu. zarozumiałoœć widać u nich na każdym kroku. Kobiety spod znaku Skorpiona są niestałe, lubią kokietować mężczyzn, zwodzić, rzucać przeznaczenie na wiatr, dawać słowa bez pokrycia. Postępują bez ambicji, są niekonsekwentne. Pomimo to są w małżeństwie przykładnymi żonami, umiejętnie prowadzą dom, zarządzają umiejętnie majątkiem, dbają o męża i dzieci. Charaktery kobiet Skorpionów są niezwykle rozchwiane.

Mężczyźni spod znaku Skorpiona są samolubami, nie umieją współżyć w towarzystwie, nie mają przyjaciół. Są tak dumni z siebie, swoich osiągnięć, że aż nietolerancyjni w stosunku do osób mniej zaradnych. Ciągle udaje im się lawirowanie pomiędzy prawdą a plotką, dobrem i złem, ale z reguły są kłamcami. Są także skryci, zawzięci, gadatliwi i chętnie o drugich plotkują. W związku małżeńskim są trudni, gdyż chcą być zawsze i wszędzie na najwyższym szczeblu. panem domu jest mężczyzna spod Skorpiona. Rodzinie poœwięcają wiele czasu, skłonni są oddać dzieciom wszystkie swoje siły i dorobek całego życia. najlepsze i najtrafniejsze połączenie jest wtedy, gdy występuje zgodnoœć charakterów, dlatego związek osób spod znaku Skorpiona jest najlepszym wyjœcie. A więc Skorpion ze Skorpionem i z nikim innym :)

Porady dla urodzonych pod znakiem Skorpiona

Osoby spod znaku Skorpiona nie powinny sposobi się do do rządzenia lub kierowania ludźmi- mają bowiem zbyt wiele wad, by mogli je opanować. nie nadają się także na przywódców duchownych. Muszą natomiast wiele pracować nad sobą, by nie popaœć w konflikt z otoczeniem. Powinni opanować swoje gadulstwo, ujarzmić tendencję do tyranii, powstrzymać swoją zawziętoœć, nie uzewnętrzniać swoich nerwów. Skorpiony więcej mają koło siebie wrogów niż przyjaciół, dlatego musza postępować w życiu bardzo taktownie. Takie postępowanie ułatwi także osiągnięcie dużych korzyœci w handlu, do którego mają niezwykłe predyspozycje. Nie powinni kierować się byle niepowodzeniem, bowiem ryzyko, które cechuje ich w życiu, w konsekwencji zawsze doprowadzi do pozytywnego rezultatu. Finałem niepowodzenia w przypadku Skorpiona jest sukces.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone