[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Rak (21 czerwiec - 22 lipiec)Planeta panująca -Księżyc                                   
Szczęœliwy klejnot -
agat
Kolor pozytywny -
fiolet
Dzień szczęœliwy -
poniedziałek

Generalnie Rak wpływa kojąco na charaktery ludzi. To też osoby urodzone pod jego znakiem są spokojne, cierpliwe, łagodne, miłe, lubiące towarzystwo kulturalne. Nie znoszą pozerstwa, zarozumialstwa, ekstrawagancji, ponieważ same są pełne taktu, subtelne oraz powœciągliwe w wydawaniu opinii o drugich. Nic dziwnego, że często i łatwo ulegają wpływom otoczenia, a nieraz i złym ludziom, którzy zalety wykorzystują dla swych dziwnych poczynań. W tej sytuacji popadają nieraz w nastrój smutku, a wewnętrzny niepokój nieraz ich gnębi. Osoby spod Raka są dumne, chwalą się swoją osobowoœcią, oczekujące uznania i żądne pochwał. A ponieważ są nierzadko chwiejni w swych postanowieniach, mają wątpliwoœci, to też w ich życiu występują sytuacje wieloznaczne, występujące na skutek niezdecydowania. Osoby płci pięknej, urodzone pod znakiem Raka, są cierpliwe, oddane rodzinie, kochające małżonka i dzieci. Są one dobrymi żonami i wzorowymi matkami. Bezgraniczną miłoœcią darzą swoje dzieci. Jeżeli spotkają w życiu partnera, na którym mogą się oprzeć, jeżeli odczują silne wsparcie męskie i jego mocny charakter, są bardzo szczęœliwe. Kobiety spod Raka muszą mieć oparcie i pomoc w życiu. 
Mężczyźni są skromni, nieœmiali, skłonni do przesadnej pobożnoœci. Są mili dla otoczenia oraz umieją być przesadnie towarzyscy. Ale zdarzają się również i osobnicy nadzwyczaj pobudliwi, nerwowi,  łakomi i kłótliwi. Przysparza im to wielu nieprzyjaciół i stwarza trudne sytuacje życiowe. W przeważającej większoœci są bardzo trudni w pożyciu małżeńskim. Związek zawarty przez osoby spod znaku Raka jest bardzo szczęœliwy, albowiem wszystkie gwiazdy działają na jego korzyœć. Również połączenie osoby spod znaku Raka z osobą spod Skorpiona jest związkiem udanym i szczęœliwym.

Porady dla urodzonych pod znakiem Raka:

Osoby te powinny. częœciej niż inne, spodziewać się spadku rodzinnego. Bywa często tak, że osoby Raka umierają bezpotomnie. Jakże często muszą one godzić się z utratą ukochanej osoby, rozstaniem się z przyjaciółmi. Nie należy wracać ciągle myœlami do tego co minęło, do miłej przeszłoœci, która przecież nie może powrócić. I choć może im dokuczać osamotnienie, nie powinni rozczulać się nad swym losem, lecz całą energię życiową muszą kierować na dalsze życie. Jeżeli chwilowe słaboœci pokonają z powodzeniem, to mogą osiągnąć poważne sukcesy zawodowe. Osoby spod Raka posiadają dar artystycznego widzenia œwiata. Gdy uzdolnienia te właœciwie ukierunkują i rozwiną, sukcesy przyjdą wielkie i niespodziewanie miłe. Jeœli do tego osiągnięcia artystyczne wsparte zostaną działalnoœcią społeczną, to całe ich życie upłynie pożytecznie i oraz chwalebnie. Lecz ani na chwilę nie mogą zapominać o pracy, która w ich przypadku decyduje o wszystkim.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone