[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Panna (22 sierpień - 21 wrzesień)Panująca planeta - Merkury
Szczęœliwy klejnot -
sardoniks
Kolor pozytywny -
ciemno-żółty
Dzień -
œroda

Jeœli kobieta urodzi się pod znakiem Panny, będzie dobrym człowiekiem. Najczęœciej są one uczciwe, bojaźliwe, pobożne i dobroduszne. Pragną służyć innym, to też często przywdziewają szaty zakonne. Jeœli wychodzą za mąż, to są dobrymi żonami, choć nieco płochliwymi, a także zbyt popędliwymi. W sumie są dobrymi żonami i œwietnymi matkami. Mężczyźni natomiast lubią czystoœć, ład i porządek. Poprzez swoją wspaniałomyœlnoœć, zjednują sobie przychylnoœć innych osób, a w œlad za tym uznanie społeczne. Mimo, że są nieraz żądni sławy, zaszczytów i postępują czasem nierozważnie, osiągają swoje zamierzone cele. W rodzinie są troskliwymi ojcami, sumiennymi opiekunami rodziny, starającymi się dać potomstwu wszystko na co ich stać. Biorąc pod uwagę wyżej nakreœlone cechy, można przyjąć, że osoby spod znaku Panny są pracowite, skrupulatnie wypełniające swoje obowiązki, staranne w zawodzie, praktyczne na co dzień, wyróżniające się swoją inteligencją. Są przeznaczone do poœwięcenia się nauce, bowiem z nauką nigdy nie mają trudnoœci. Na tym punkcie bywają nieraz zarozumiałe. Jako, że mają wysokie mniemanie o sobie, często próbują pouczać innych, mieszać się w cudze sprawy. A ponieważ bywają także łatwowierne i nie stałe w swych osądach, chwiejne a nawet bojaźliwe, toteż życie przysparza im sporo kłopotów.Połączenie osoby spod znaku Panny z drugą osobą urodzoną pod tym samym znakiem, przy normalnych obrotach ciał niebieskich, jest wzorem pożycia i przykładem szczęœcia, harmonii w małżeństwie. Związek Panny z Koziorożcem może także przynieœć zadowolenie. Nie należy łączyć osoby spod znaku Panny z Wagą.

Porady dla urodzonych pod znakiem Panny:

Osoby urodzone pod tym znakiem, są dobrego zdrowia, silni, energiczni, choćczasem wmawiają sobie różne choroby. Muszą one zwalczać własne przekonanie o rzekomych dolegliwoœciach. A ponieważ są pracowite, wytrwałe w dążeniu do celu, mogą osiągnąć sukcesy w nauce i pracy. Są predysponowani do kierowania zakładem przemysłowym lub placówką handlową. Duże powodzenie mają także w prowadzeniu własnego warsztatu. Osoby spod Panny muszą pilnować, by swym postępowaniem nie narażali swojej reputacji czy autorytetu na szwank, albowiem mogą mieć w swym gronie nie tylko ludzi przyjaznych. Muszą oprzeć się na starych znajomoœciach, które nigdy ich nie zawiodły oraz powinny unikać nowych znajomoœci, które mogą być dla nich zgubne. W przypadku pracy w dużym zakładzie, nie powinny swym zachowaniem zrażać sobie przełożonych, bo to nie wyszłoby im na dobre.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone