[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Lew (22 lipiec- 21 sierpień)Planeta panująca -Słońce                                  
Szczęœliwy klejnot -
rubin
Kolor pozytywny -
złoty
Dzień szczęœliwy -
niedziela

Znak Lwa łagodzi obyczaje, to też osoby urodzone pod jego  piętnem są dobre, łagodne, dobroduszne, pobłażliwe dla słabostek innych, a także sympatyczne. Właœnie te osoby wywierają pozytywny wpływ na œrodowisko i ludzi z najbliższego otoczenia. Pomimo że są także  wrażliwe i ambitne, nie dają tego poznać, lecz starają się nie wyróżniać spoœród członków społecznoœci. Nieraz noszą się dumnie, ale nie lekceważąco dla innych. Ich nadzwyczajna ruchliwoœć, szerokie zainteresowania różnymi sprawami, częste rozwiązywanie problemów samodzielnie, może sprawiać wrażenie , że są samolubni. Nie często gniewają się, ale gdy już ktoœ ich pod denerwuje, bywają porywczy a nawet gwałtowni. Są skłonni nieraz wzniecić i rozpalać intrygi. Na co dzień są przystępni, umieją mądrze mówić, zręcznie zabawiają towarzystwo. Jeżeli zabiorą głos w jakiejœ sprawie, to ich osąd jest bardzo trafny, wynika bowiem z ostroœci umysłu, analitycznego myœlenia, dalekowzrocznego patrzenia na sprawy i rozumienia innych. Jakże inne są kobiety urodzone pod znakiem Lwa. Często denerwują się, zachowują się niezmiernie złoœliwie w stosunku do kobiet spod innych znaków. A ponieważ są także gadatliwe, to też i zawzięte oraz uparte. Natura nie skąpi im urody, są  bardzo zgrabne, a nawet piękne. Mężczyźni spod znaku Lwa są najczęœciej odważni, œmiali w zawieraniu nowych znajomoœci, zawadiaccy w towarzystwie, wierni w miłoœci i małżeństwie, stali w przyjaźni, bardzo kochliwi. Umieją być wspaniałomyœlni, choć nieraz pycha ponosi ich i wtedy bywają nieznoœni. Lubują się w pięknym prowadzeniu konwersacji. A ponieważ nieraz znajdują się w niezręcznych a także niebezpiecznych sytuacjach, szczęœliwym zbiegiem okolicznoœci zawsze wychodzą  z nich obronną ręką. Podobno szczęœcie nigdy ich nie omija. Kobiety spod znaku Lwa, są w małżeństwie dobrymi partnerami mężczyzn, wiernie im towarzyszą przez całe życie, są dobrymi matkami .Niektóre potrafią bardzo dobrze prowadzić z mężem poważny zakład lub interes handlowy.
Mężczyźni spod Lwa są także dobrymi mężami, przykładnymi ojcami, domatorami kochającymi rodzinę.

Porady dla urodzonych pod znakiem Lwa:

Osoby te powinny ciągle podejmować inicjatywy zawodowe, szukać kontaktów i nowych znajomoœci, które w przeważającej mierze będą korzystne. Nie wolno im zasklepić się w starych formach życia, to też nowe znajomoœci mogą przynieœć im wymierne sukcesy. Tylko praca może dać im zadowolenie i niekłamany sukces życiowy. Dom, jego zaciszne kąty dadzą wtedy satysfakcję, gdy będzie czym rozporządzać, dlatego od najmłodszych lat muszą dążyć do sukcesów.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone