[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Koziorożec (21 grudzień- 19 styczeń)Panująca planeta- Saturn
Szczęœliwy klejnot- granat
Kolor pozytywny- zielony
Dzień- sobota

Planecie Saturn przypisana została sobota, a więc osoby urodzone w tym dniu są pod przemożnym jej wpływem. Natura Saturna jest chłodna, dlatego osoby spod jego znaku są także dziwnie oziębłe. Saturn jest zdolny przynieœć tym ludziom wiele nieszczęœcia. Potrafią one jednak swoją energią rozpędzić czarne chmury przysłaniające horyzont życiowy. Otóż osoby urodzone pod znakiem Koziorożca są ambitne, rozsądne, stanowcze i pracowite. Zdolne są do czynienia odkryć i wynalazków. We współżyciu w społeczeństwie mogą być życzliwe, przyjacielskie, dyskretne i godne zaufania, choć równoczeœnie zbyt chłodne, nieczułe na zwierzenia bliskich. Nie znoszą mieszania się w ich prywatne, domowe, rodzinne życie- cenią niezależnoœć i wolnoœć osobistą. Osoby Koziorożca bywają także zarozumiałe i niedostępne. Nieraz przywiązują zbyt dużą wagę do ubioru, kreacji, wyglądu. Postępują zbyt krańcowo- bywają hojne, dobroduszne, to zaœ skąpe do przesady- czasem pełne dobrej myœli, a po chwili niezwykle pesymistyczne. I w takich sytuacjach stale podejmują sprawy życiowe wykraczające ponad ich siły. Kobiety spod tego znaku posiadają wiele zalet- są zdolne , systematyczne, wierne, goœcinne i oszczędne. Ponad wszystko przekładają rodzinę i dom. Ponieważ nie odznaczają się łagodnym i delikatnym postępowaniem, rzadko idą w goœcinę, natomiast częœciej podejmują u siebie goœci. Mężczyźni Koziorożca są praktyczni, wygodni i umiejący stosownie ustawić się w życiu. Cenią dobre urządzenie się, ambitnie kierują interesem, uparcie dążą do celu. Z tego powodu nieraz ujawniają zapędy do tyranii, lekceważenia innych, dyktowania drugim swoich przekonań. I choć taki tryb życia przysporzy im wiele kłopotów, to jednak uparcie osiągną swój cel, nabędą bogactwo i staną się bardzo skąpi. Ich majątek nie trafi w godne ręce i zostanie wkrótce roztrwoniony.

Porady dla urodzonych pod znakiem Koziorożca:

Ludzi spod tego znaku czekają liczne niespodzianki, dlatego powinni przyjmować je ze spokojem. Często mogą to być zmiany w zawodzie a nawet pogorszenie stanu zdrowia. Bywa, ze cierpiące na ciężkie choroby nagle zdrowieją i żyją długo oraz szczęœliwie. W takiej sytuacji wyróżniają się w działalnoœci społecznej, osiągają wysokie szczeble hierarchii publicznej, obdarzeni zostają godnymi zaszczytami. Jeżeli pracować będą w przemyœle, muszą być przygotowani na dłuższe podróże. Równoczeœnie muszą dawać bacznoœć, by nie wmieszać się w sprawy trudne i kłopotliwe. Związek Koziorożca z osobą spod tego samego znaku bywa szczęœliwy i osiąga najwyższe zrozumienie. Koziorożec nie może łączyć się ze Skorpionem.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone