[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Byk (21 kwietnia- 20 maja)Planeta panująca - Wenus                                                     
Szczęœliwy klejnot -
szafir                                   
Kolor -
ciemno-niebieski
Dzień szczęœliwy -
piątek

Główną cechą pozytywną osób urodzonych pod znakiem Byka jest siła i  odwaga. Pewnoœć siebie wynika u nich z poczucia swojej wartoœci. A  ponieważ najczęœciej są szlachetne, pracowite, a także ostrożne, dlatego w życiu nie powodzi im się źle. Przez cały okres stabilizowania swojego życia, chłoną wiedzę, utrwalając wysokie zalety inteligencji. Ponad wiedzę przekładają inne zalety... Kobiety spod Byka nie ujawniają swojej przewagi nad kobietami spod innych znaków. Mężczyźni są mile widziani w towarzystwie, bywają zawsze uprzejmi, tolerancyjni, nieraz hojni. Uchodzą najczęœciej za ludzi dobrych, choć zdarzają się także i złoœliwcy. W zawodzie miewają nieraz trudnoœci, poprzez swą szorstkoœć bycia, surowy tryb życia i trwały charakter. Kobiety ze znakiem Byka są odważne i energiczne. Ich wygórowana ambicja powodować może nieporozumienia rodzinne. W wieku dojrzewania są chorobliwie zazdrosne niezwykle gadatliwe, co może wpłynąć na urobienie im opinii trudnych we współżyciu. Jednak w większoœci są one wzorowymi żonami i dobrymi matkami. Całe swoje życie poœwięcają bez reszty rodzinie i kształtowaniu ciepłej, domowej atmosfery. Mężczyźni spod tego znaku odznaczają się dużą odwagą, męstwem. Jeżeli dojdzie do tego ich œmiałoœć, pełne inicjatywy życie, to przedsiębiorczoœć doprowadzi ich do wielkich sukcesów. W życiu umieją znaleźć się w każdej sytuacji, nic co ludzkie nie jest im obce. Nie są rozrzutni, ale również i nie skąpi - potrafią i umieją wynagrodzić tych, których polubią. Wrażliwoœć na dolę człowieka jedna im zwolenników i przyjaciół. Każdy mężczyzna spod znaku Byka jest najwierniejszym mężem. Najdealniejszym związkiem jest małżeństwo osoby spod znaku Byka z osobą spod znaku Lwa. Wiele szczęœcia i radoœci w życiu przynosi również związek Byka z Rakiem.

Porady dla urodzonych pod znakiem Byka:

Możliwoœci szybkiego i dużego dorobienia się osób spod znaku Byka, muszą być osiągnięte poprzez umiejętne kierowanie swym życiem. Osoby te nie powinny zaprzepaœcić swych szans szybkiego dorobienia się i osiągnięcia sukcesów majątkowych. W przypadku, gdy czasowo los nie sprzyja, muszą wykazać wiele cierpliwoœci, uporu i konsekwencji w dążeniu do celu. W dążeniu do sukcesów i realizacji planów, wszystko jest do pokonania. Wszelkie trudnoœci w dążeniu do szczęœcia mogą tylko hartować osobowoœć i przybliżać prawdziwe powodzenie w życiu. Osoby urodzone pod znakiem Byka, od urodzenia obdarzone są uzdolnieniami literackimi, - jeżeli zwrócą na nie uwagę, to mogą odnieœć poważne sukcesy. Zamiłowanie do nauk œcisłych odpowiednio pielęgnowane, rokuje duże nadzieje w zdolnoœciach konstruowania aparatury i w wynalazczoœci. Te walory muszą być odpowiednio odkryte i rozwinięte

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone