[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Bliźnięta (21 maja- 20 czerwca)Planeta panująca - Merkury                                          
Szczęœliwy klejnot - szmaragd
Kolor pozytywny - żółty
Dzień szczęœliwy - œroda

Ludzie spod znaku Bliźniąt wyróżniają się pracowitoœcią, zaradnoœcią, umiejętnoœciami znajdowania się w każdej sytuacji. Potrafią zaradzić niepowodzeniu i złu, mogą twórczo rozwiązywać bieżące kłopoty, a ponieważ są także elokwentni, mile widzi się ich w towarzystwie. Dbają o to, by  œrodowisko miało o nich dobre opinie, lubią pochwały, a nierzadko upajają się pochlebstwem. Osoby spod znaku Bliźniąt łatwo ulegają wpływom osób postronnych. W sumie są oni nierozważni, łatwo zawierający kontakty i znajomoœci, szybko wyrażający zgodę na duże zamiary, których prawie nigdy nie są w stanie doprowadzić do końca. Cechuje ich słomiany zapał. O ich chwiejnym charakterze œwiadczy również i to, że zbyt łatwo i lekkomyœlnie wydają pieniądze, - są lekkomyœlnie rozrzutni. Kobiety spod znaku Bliźniąt w wielu przypadkach odbiegają swym charakterem od tej grupy ludzi. Posiadają wiele ukrytych zalet, które jednak mężczyzna musi odkryć i uzewnętrznić. Kobiety są miłe, urodne, prostoduszne a także zalotne. W wieku dojrzałym legitymują się sporym zasobem inteligencji i wiedzy. Jako małżonki są na ogół wierne, choć wiernoœć nieraz wystawiana jest na próby życiowe przez współmałżonków. Mężczyźni są w zasadzie dobrego serca, przystojni i w ogóle miłej powierzchownoœci. Natura obdarza ich rozumem, rozwagą i roztropnoœcią, bywają wspaniałomyœlni, ale także często chorobliwie podejrzliwi. Jeżeli zapoznają jaką sprawę, są niezwykle skrupulatni, dociekliwi, dlatego też chętnie zajmują się nauką. Uprzejmoœć jedna im przyjaciół, przebiegłoœć nieco zraża. Jeżeli mężczyzna spod Bliźniąt znajdzie sobie stosowną, inteligentną żonę, to wtedy stanowią razem doskonałe małżeństwo. Jako mężowie i ojcowie są dobrzy i niezwykle przykładni. Związek małżeński osób spod znaków Bliźniąt i Koziorożca jest bardzo doskonały, choć również dobry Bliźniąt z Wagą i Rakiem.

Porady dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt:

Osoby te ulegają częstym zmianom pozytywnym i negatywnym w życiu. Stosunek ludzi do nich oraz ich do otoczenia bywa także zmienny. Często te zmiany bywają przykre, dokuczliwe, a zjawiają się one wtedy, gdy nikt ich się nie spodziewa. Bywają częstym rozczarowaniem. Po uporaniu się z tymi chwilowymi trudnoœciami, zmiany okazują się korzystne, a nawet szczęœliwe dla Bliźniąt. W sumie wszelkie nowinki życiowe mogą dać zadowolenie. Ludzie spod znaku Bliźniąt są goœcinni, to też często podejmują rodzinę i znajomych. Takie kontakty okazują się dla Bliźniąt, albowiem podejmowane osoby zwykle im się rewanżują w przyszłoœci. O towarzystwo należy dbać.

 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone