[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

       Baran (20 marca- 20 kwietnia)Planeta panująca- Mars                                                     
Szczęœliwy klejnot-
brylant
Kolor pozytywny-
czerwony
Dzień szczęœliwy-
wtorek

Ludzie spod znaku barana są inteligentni, odważni, pewni siebie, szlachetnego charakteru przeto godni zaufania. Ich pracowitoœć nakazuje im postępować ostrożnie w życiu, by dotychczasowego dorobku nie zmarnować. zaleta pracowitoœci wyrabia w nich doskonałą niemal uniwersalną pamięć, która obok sukcesów, może także przysporzyć kłopotów. Granice tolerancji są ograniczone, ale rozległe, to też jednają im przyjaciół. W towarzystwie bywają mile widziani. Płeć piękna spod znaku Barana jest naprawdę piękna, szlachetna  a zarazem zaradna, pracowita, towarzyska. Kobiety są dobroduszne, łaknące wiedzy nierzadko tryskające humorem i dowcipem. Mogą być złoœliwe, chytre a  nawet pogardliwe dla kobiet spod innych znaków.  W przypadku gdy los przyniesie im szybko stosowny poziom dobrobytu wystąpi niebezpieczeństwo, że kobieta- Baran może roztrwonić swój majątek. Mężczyźni- Barany są nerwowi, zmienni w miłoœci, nadzwyczaj popędliwi, ale gdy raz podejmą decyzję, rzadko od niej odstępują. najczęœciej obdarzeni zostają darem elokwencji, to też poprzez swoją wymownoœć umieją  pozyskiwać sobie zwolenników. Jeżeli któryœ Baran obierze sobie zawód polityka, zwykle wysoko dochodzi, a nierzadko  z hukiem spada z drabiny władzy. Warto podkreœlić, że mężczyźni spod znaku Barana umieją podobać się kobietom, ładnie się noszą gustownie ubierają- są osobnikami dystyngowanymi. Mają najczęœciej trudnoœci z podjęciem decyzji zawarcia  związku małżeńskiego, ale gdy już się ożenią są stałymi, dobrymi i szacunku  godnymi partnerami. Dbają także o rodzinę, a swoje potomstwo próbują  windować na wyżyny społeczne. Osoby urodzone pod znakiem Barana nie szybko znajdują swoje miejsce w  życiu, w zawodzie, rodzinie. Powinni przeto starannie zająć się wyszukiwaniem dla siebie najstosowniejszej sytuacji, by obrać sobie najwłaœciwsze zajęcie. Powinni także dołożyć starań, by dokonać dobrego wyboru partnerstwa. Jeżeli te przeszkody pokonają, powodzenie w życiu pewne! Muszą jednak wiele i stale pracować nad sobą, gdyż ujemne cechy charakteru mogłyby wziąć górę i sprawić wiele trudnoœci we współpracy z podwładnymi. Przykroœci mogą także wynikać z niewłaœciwego traktowanie przyjaciół. Szczęœcie i duże powodzenie w życiu może im przynieœć ujawnienie, rozwinięcie i ukierunkowanie zdolnoœci artystycznych, a zwłaszcza pisarskich,  choć i w malarstwie czekają na nich sukcesy i sława.
 
 
 
       Zobacz także   

Trzeba było żyć w dwudziestym wieku, by nam uświadomiono, że miłość, która przez wieki była natchnieniem artystów i poetów, przedmiotem westchnień i wspomnień, to tylko działanie odpowiednich hormonów. Naukowcy odkryli, że gdy człowiek jest zakochany, gdy czuje, że go porywa, że gotów jest wzbić się w górę, to dlatego, że go zalewa - niby powódź - substancja chemiczna, zwana fenyloetyloaminą. Dzieje się tak pod wpływem spojrzenia wybranki, gestu, a nawet wyobrażenia sobie, że oto stoi przed nami przedmiot westchnień. To ta substancja może wywołać przyspieszone bicie serca, brak tchu, ściskanie w dołku, czyli najzupełniej fizyczne objawy zakochania.

więcej

W sytuacji niedopasowania temperamentów jedna strona ma znaczenie częściej ochotę na seks. Bardzo często kończy się to naciskaniem, narzekaniem czy sugerowaniem nienormalności czy oziębłości. Oczywiście, jest to najgorszy sposób postępowania, który nie może przynieść rezultatów. Jak prawie każdy problem i ten można rozwiązać, wymagana jest jedna dobra wola obu stron i gotowość do ustępstw. Przede wszystkim nie wolno zmuszać partnera ani wytykać mu oziębłości
. Jeżeli między wami występuje znaczna różnica potrzeb seksualnych, to on na pewno już to zauważył i też chciałby rozwiązać ten problem. Przede wszystkim przyda się szczera rozmowa o potrzebach seksualnych i poznanie rzeczywistych rozbieżności temperamentów.

więcej

Chociaż większość z nas nie lubi samotności, to jednak fakt spędzenia z kimś reszty życia:  każdej wolnej chwili, szukania kompromisów, wspólnego rozwiązywania problemów, zwierzania się z trosk i radości może wprowadzić nutę strachu. Przecież nie jest łatwym zadaniem nauczenie się zaufania, wierności, dzielenia się wszystkim co do tej porty należało tylko i wyłącznie do nas. Ale większość w końcu trafia strzała Amora. Zaczynamy kochać kogoś, kto staje się dla nas największym darem od losu. Czujemy się szczęśliwi, doceniani, otoczeni miłością. Dostrzegamy, że bycie z kimś może dać ogromną radość i satysfakcję.
I kiedy dochodzi to tematu ślubu - mimo euforii- należy zastanowić się, czy ta osoba rzeczywiście jest nam przeznaczona. Czy to właśnie z nią/nim powinniśmy założyć rodzinę i przeżyć resztę swoich dni.

więcej

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


        Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone