[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        Psychozabawa z serduszkiemDo wykonania tego testu będzie ci potrzebne coœ do pisania i kawałek kartki na której będziesz zapisywała kolejno litery oznaczające  Twoje odpowiedzi na poszczególne pytania .Po podliczeniu będą one stanowiły rozwiązanie testu.

Tym razem zamiast zwykłego testu proponuję zabawę we wróżkę. Wyobraź sobie, że Twój obecny lub przyszły chłopak zaprosił Cię na weekend do swojego domu. Odpowiedz na pytania w poniższym fantazyjnym scenariuszu (wyjaœnienia przeczytaj później), a dowiesz się, jaki jest Twój stosunek do spraw sercowych.

1. Do domu Twojego chłopaka prowadzą dwie drogi - jedna jest prosta ci krótka, ale mało ekscytująca, druga dłuższa, ale wiedzie przez przepiękną okolicę. Którą drogę wybierasz?

Co to znaczy: Droga reprezentuje Twoją "szybkoœć" zakochiwania się. Jeżeli wybrałaœ krótką drogę, to znaczy, że zakochujesz się błyskawicznie i nieobca jest Ci miłoœć od pierwszego wejrzenia. Jeœli wybrałaœ dłuższą drogę - nie oddajesz swojego serca pospiesznie, ale czekasz i obserwujesz czy Twój wybranek jest rzeczywiœcie Ciebie godny.

2. Po drodze widzisz dwa różane krzewy. Jeden jest pełen pięknych, białych kwiatów, drugi - czerwonych. Decydujesz się na zerwanie 20 róż dla Twojego chłopaka. Ile białych, a ile czerwonych róż będzie w Twoim bukiecie? (Możesz wybrać jeden kolor lub jakąkolwiek kombinację obydwu).

Co to znaczy: Liczba czerwonych róż symbolizuje Twoją zdolnoœć do "dawania" w związku, a liczba białych róż mówi o tym, ile oczekujesz w zamian. Na przykład jeœli wybrałaœ 18 czerwonych róż i 2 białe, dajesz w związku aż 90%, a w zamian oczekujesz 10%.

3. Dochodzisz do jego domu i pukasz do drzwi, które otwiera ktoœ z rodziny. Możesz prosić tę osobę, żeby zawołała Twojego chłopaka, albo poszukać go sama. Którą możliwoœć wybierasz?

Co to znaczy: Twoja reakcja po otwarciu drzwi symbolizuje Twój talent do rozwiązywania problemów sercowych. Jeżeli poprosiłaœ kogoœ z rodziny o zawołanie Twojego chłopca, lubisz unikać kłopotów i masz nadzieję, że rozwiążą się one same z biegiem czasu. Jeœli sama szukasz swojego chłopca, zawsze stawiasz czoła swoim kłopotom i nie lubisz zostawiać odłogiem nierozwiązanych spraw.

4. Idziesz do pokoju ukochanego, ale okazuje się, że tam go nie ma. Decydujesz się więc zostawić tam różany bukiet jako niespodziankę. Czy kładziesz go na łóżku, czy na parapecie?

Co to znaczy: Miejsce, w którym położyłaœ bukiet róż w pokoju oznacza, jak często chcesz się z nim widywać. Jeżeli położyłaœ róże na łóżku, chcesz go spotykać tak często, jak to tylko możliwe. Jeżeli na parapecie - wbrew pozorom możesz bez niego żyć i nie musisz trzymać go za rączkę przez 24 godziny na dobę.

5. Kiedy nadchodzi wieczór, Ty idziesz spać w pokoju goœcinnym, a Twój chłopak wraca do siebie. Wczesnym rankiem postanawiasz go obudzić, więc zakradasz się po cichu do jego pokoju. Czy Twój chłopak jeszcze œpi, czy już wstał?

Co to znaczy: To pytanie pokazuje Twój stosunek do osobowoœci chłopaka. Jeœli weszłaœ do jego pokoju i on œpi, kochasz go takiego, jaki jest. Jeœli już wstał - chcesz go zmienić, ponieważ pewne cechy w ogóle Ci nie odpowiadają.

6. Pora kończyć wizytę. Wracasz do domu. Którą drogę wybierasz z powrotem - krótszą czy dłuższą?

Co to znaczy: Powrotna droga do domu symbolizuje Twoją trwałoœć uczuć. Jeœli wybrałaœ krótką drogę, odkochujesz się równie łatwo, jak zakochujesz. Wybór drogi dłuższej oznacza natomiast, że jesteœ wierna swojemu sercu i zakochujesz się "na zawsze".

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone