[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        15 rad jak stać się atrakcją sypialni1. Bądź sobą - postaw na naturalnoœć.
Męska psychika jest nieskomplikowana. To błąd, jeœli kobieta traktuje swojego mężczyznę jak  kogoœ groźnego, oceniającego. Zachowuj się naturalnie, rób, co ci serce dyktuje. Jeœli nie  lubisz seksu oralnego - to się do tego nie zmuszaj. On nie sypia z twoim ciałem, tylko z tobą. Nie próbuj się wystroić, zadziwić go na siłę, bo pomyœli, że jesteœ zajęta sobą i wcale nie myœlisz o nim.

2. Pokochaj siebie, aby on mógł cię kochać.
Filmy i reklamy kreują u kobiet przekonanie, ze seks jest tylko dla ciał idealnych. Kobieta wybaczy partnerowi, że nie wygląda jak Antonio Banderas (bo go kocha), ale z trudem wybacza sobie, że nie jest Penelopą Cruz. Myœli, że dopiero wtedy on by na jej punkcie oszalał...Tymczasem twój facet ma w nosie gwiazdy filmowe. Chce iœć do łóżka z żywą kobietą - z tobą. Dlatego kochaj siebie, ze swymi kompleksami, wadami, zmartwieniami - bo inaczej, jak on cię pokocha? Nie gaœ œwiatła, by ukryć swoje kompleksy. Pozwól mu            patrzeć. Jeœli się wstydzisz, zamknij oczy. I tak zamykasz je przy pocałunku!

3. Zadbaj o swoją piękną pupę - to go bierze.
Mężczyzna nie patrzy na twoje ciało, oceniając. Nie analizuje twoich wad, jak ty sama przed lustrem. On lubi twoje plecy. Lubi twoją pupę. Kocha cię oglądać od tyłu - to atawizm. Człowiek jest jedynym zwierzęciem, które uprawia seks od przodu, w tzw. pozycji klasycznej. Ale tył jest dla męskich samców bardzo atrakcyjny. Jeżeli chcesz wydać się piękniejsza, zadbaj, by twoje poœladki, przypominały twardą brzoskwinię.

4. Wkładaj stroje działające na wyobraźnię.
Wymyœlna bielizna podoba się kobietom, nie mężczyznom. Oni nie są dobrzy w odczytywaniu subtelnych sygnałów. jeœli włożyłaœ specjalnie dla niego coœ seksownego - powiedź mu o tym, bo nie zauważy. Jeœli lubisz seksowne body, wkładaj zawsze o pół numeru za duże. Mężczyźnie lubią zaglądać kobietom pod ubranie, zgadywać, jaka jest, wyobrażać to sobie, sprawdzać. W obcisłym stroju widać od razu, jak jesteœ zbudowana.

5. Zastanów się, z kim œpisz.
Jesteœ bardzo pomysłowa, chętnie byœ odgrywała rozmaite role, wykonała skomplikowaną figurę z Kamasutry? On może tego nie akceptować (bo myœli, ze jego kobieta powinna być œwięta), nie lubić gimnastyki (to go œmieszy) albo nie mieć nastroju (ma zmartwienie, potrzebuje czułoœci). Jeœli nagle zrobisz szpagat lub wpadniesz do sypialni trzaskając kastanietami - możesz go œmiertelnie przerazić. Odrobinę szaleństwa wprowadź raz na jakiœ czas, gdy oboje macie na to ochotę.

6. Wykorzystaj feromony.
Kobieta, gdy ma ochotę na seks, specjalnie pachnie. Dlaczego? Bo mężczyzna ma słaby węch. Jeœli lubisz perfumy w sypialni, staraj się nie zabić nimi swojego osobistego zapachu całkowicie. Większoœć facetów lubi naturalny zapach kobiety. Gdy masz ochotę na seks, skorzystaj ze sposobu kultur pierwotnych. Posmaruj wydzieliną, np. œliną, skórę tuż obok nozdrzy, albo za uszami. Działa niezawodnie, chociaż on nie będzie miał pojęcia, dlaczego właœnie dziœ szczególnie go pociągasz.

7. Dowiedź się, co go w tobie pociąga.
Kobietom wydaje się często, że dopiero idealnie piękne zasłużą na czyjąœ miłoœć. Dlatego wciąż wątpią w zainteresowanie mężczyzny, chcą  komplementów i wyznań, by potwierdzić, że się podobają. Jednak nie do końca wiadomo, co pociąga danego człowieka, to bardzo indywidualne. Zapytaj o to swojego partnera. Są mężczyźni, którzy szaleją na punkcie noska, bioder lub ud swojej kobiety.

8. Zadbaj czasem o sytuację "z pieprzykiem".
Większoœć kobiet lubi się kochać w nieco niebezpiecznych sytuacjach - lubią seks w maluchu, stojąc na parkingu, lub w windzie...Zaaranżuj z lekka ryzykowną sytuację, sprowokuj go do miłoœci, gdy istnieje prawdopodobieństwo, że za chwilę ktoœ was nakryje. Albo obdarz ukochanego intymną pieszczotą w miejscu publicznym. Westchnij, bodaj raz, jakbyœ była podniecona - nawet jeœli nie jesteœ.

 9. Nakarm ukochanego.
Większoœć ludzi nie je ze sobą obiadów, kobiety nie gotują dla swoich facetów i na odwrót. A co robi ptaszek kiedy pragnie posiąœć ptaszkę? Przynosi jej zdobycz. Specjalna aura, którą stwarza fakt, że przygotowujesz dla niego posiłek jest bardzo seksowna. Mówi mu, że chcesz jego całego, a nie chwilki zapomnienia. Jak afrodyzjak działają pieprzne, ostre przyprawy - warto go nimi nieco podrażnić, efekt zobaczysz później.

10. Przytulaj się często do jego pleców.
Często dotykaj jego pleców, przytulaj się do niego od tyłu - podœwiadomie będzie reagował na pieszczotę seksualnie. Bo plecy to dla mężczyzny coœ, co instynktownie chroni. Oddanie ich twoim delikatnym dłoniom oznacza ogromne zaufanie. Jeżeli partner prosi cię, żebyœ zrobiła mu masaż pleców, to znaczy, że bardzo cię kocha. Większoœć mężczyzn obejmuje kobiety od przodu. A więc tul go od tyłu, jeœli kochasz, jeœli nie, nie rób tego, bo on się natychmiast przywiąże.

11. Bądź czasami naiwną blondynką.
To stare, ale skuteczne chwyty: rozsyp od czasu do czasu np.: dwa opakowania spinaczy, pochyl się i zacznij je zbierać na jego oczach. Podziękuj za ofiarowaną pomoc, zbieraj sama. Jesteœ dla niego najpiękniejsza z wdzięcznie wypiętą pupą - bierz przykład z Marilyn Monroe, nie bój się podkreœlać poœladków.

12. Chcesz wyznań? Pytaj!
Kobiety lubią, by partner do nich mówił, kiedy się kochają. Mężczyźni natomiast boją się gadać, gdy uprawiają seks. Myœlą, że się oœmieszą, że będą pleœć bzdury. Pragniesz słuchać jego głosu? Zadawaj pytania! "Kochasz mnie?", "Lubisz moje plecy?", "Lubisz się ze mną kochać?" Facet jest obowiązkowy, odpowie na każde. Nie proœ go : "Mów do mnie podczas seksu", bo usłyszysz : "Kiedy ja nie wiem, co".

13. Chwal mężczyznę jak najczęœciej.
Chwal go, wtedy i on będzie cię chwalił. Mów, że jest mądry, że go kochasz. Że jest piękny, ze cię interesuje. Nie krytykuj! Gdy przed południem zwróciłaœ mu uwagę, że ma pogniecione spodnie, że mówił głupstwa, kiedy przyszła sąsiadka - to w nocy możesz się najwyżej przytulić. On wciąż ma twoją krytykę głęboko w sercu. Nie kochaj się z nim tego samego dnia, bo i tak niczego mu tym nie wynagrodzisz.

14. Zaskakuj go czasem - bądź inna.
Jeœli masz ochotę na odmianę, przedstaw to tak, jakby pomysł wyszedł od niego. Powiedz na przykład: "Pewnie byœ chciał, żebym czasem włożyła do łóżka czarne pończochy?". Naga przestrzeń, która jest pomiędzy pończochą a pasem, jest bardzo pociągająca. Bez widoku dolnej częœci biodra dla mężczyzn nie ma seksu! Żaden się jednak nie oprze urodzie tak wyeksponowanego ciała.

15. Starannie dobieraj bieliznę.
Gdy czeka cię intymny wieczór, nie wkładaj fig w innym kolorze niż stanik. Nie musisz być ubrana w seksowny komplet, ale powinny to być rzeczy w tym samym kolorze. Kobieta ubrana w czarny stanik i białe figi, niepokoi mężczyznę, wprowadza zamęt. Instynktownie źle dobraną górę i dół wkładają kobiety, idąc do lekarza. To stwarza barierę, jest informacją bez słów "rozbieram się, ale to nie ma nic wspólnego z seksem".

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone