[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        SeksapilNiektóre kobiety wyglądają tak jakby przy urodzeniu natura obdarzyła je podwójną dawką feromonów: Chodzą, mówią a nawet oddychają tak oszałamiająco seksownie, że mężczyźni przejdą nawet po płonących węglach, byle tylko znaleźć się bliżej nich. Znasz na pewno kilka takich bogiń, otoczonych niewidzialna, ale doskonale wyczuwalną seksualną aurą, która- niczym woń wyrafinowanych perfum-, sprawia że w ich kierunku odwracają się wszystkie głowy. Działają na mężczyzn jak magnes na opiłki żelaza i  w dodatku wyglądają przy tym niesamowicie naturalnie. A co jest najbardziej zadziwiające: te zmysłowe aury często otaczają kobiety, które wcale nie mogą pochwalić się smukłymi ciałami i perfekcyjnymi twarzami okładkowych pięknoœci. A jednak mężczyźni ciągną do nich jak ćmy do œwiatła, często nawet nie umiejąc wytłumaczyć, dlaczego i bąkając tylko w oszołomieniu „Bo ona ma w sobie coœ takiego...” Co „takiego”, że sprawia, ze te kobiety przyciągają męską uwagę? To proste: one już dawno odkryły, że bycie seksowną to stan umysłu, a nie ciała- kombinacja pewnoœci siebie, odwagi i doskonałego samopoczucia we własnej skórze. Potwierdzają to psychologowie i specjaliœci od budowania wizerunku- najważniejsze jest to, co ty sama myœlisz o sobie, bo tę opinię przekazujesz œwiatu. Uwierz- bycie seksowną jest łatwe i zależy tylko od twojego nastawienia. Naucz się spuszczać ze smyczy seksapil, ten, który otrzymałaœ w darze od natury. Oto kilka wskazówek, które ci to ułatwią.

DOSKONAŁA NIEDOSKONAŁOŚĆ

Zamiast na siłę i wbrew zdrowemu rozsądkowi usiłować dopasować się do jakiegoœ lansowanego aktualnie lukrowanego wizerunku kobiecego ideału, uczyń niezwykłe cechy swoją wizytówką. To wcale nie jest tak trudne, jakby się mogło wydawać- żyjąc w „globalnej wiosce”, o wiele łatwiej akceptujemy różne rodzaje urody niż było to chociażby
o jedną generację wczeœniej. Pamiętaj, że indywidualnoœć jest dziœ w cenie tak samo jak konwencjonalna dobra prezencja. Nie wierzysz? Pomyœl o niezbyt klasycznych pięknoœciach, które zawojowały cały œwiat, takich jak chociażby Drew Barrymore. Wybierz swoją najbardziej wyjątkową cechę i podkreœl ją najbardziej jak tylko potrafisz. Masz superdługie nogi? Pokaż je, zakładając ultrakrótka spódniczkę. Cokolwiek jest twoją najbardziej charakterystyczną cechą  zmień to w znak rozpoznawczy. Bo nie ma nic bardziej seksownego niż kobieta, która jest dumna z tego, co ma i nie przeprasza za to, że nie wygląda jak modelka.


TWOJE WŁASNE MOTTO

Powtarzaj swoje hasło przewodnie (po cichutku, jeœli to potrzebne) zawsze, gdy będziesz potrzebowała zastrzyku ultraseksownoœci: gdy wchodzisz na przyjęcie, idziesz na randkę. Znajdź zaklęcie, które przemówi do twojej wyobraźni- na początek możesz zaadaptować słowa piosenki lub tekst z filmu kojarzącego się z nieodpartą siła seksualnego przyciągania.

DZIEŃ NAGUSA

Jednym z prostych i skutecznych sposobów na odœwieżenie znajomoœci z własną zmysłowoœcią jest spanie nago. Samotne spanie nago – dla jasnoœci. Przyzwyczajenie się do własnej nagoœci jest znaczącym krokiem w celu poczucia się naprawdę dobrze we własnej skórze, a przecież łóżko i nagoœć idealnie do siebie pasują. Jedwabną bieliznę odłóż na specjalne okazje i wyrzuć w końcu te stare, różowe majteczki i rozciągnięte T-shirty w rozmiarze XXL. W zamian za to delektuj się dotykiem przeœcieradła na twojej nagiej skórze. Gdy minie skrępowanie, poczujesz się bardziej wolna, rozluźniona i naturalna- w końcu przecież to nagoœć jest naszym pierwszym i przyrodzonym stanem. Gdy oswoisz się z własną nagoœcią w łóżku, idź pod prysznic. Zjedz œniadanie, wciąż będąc nago. Albo zrób sobie Prawdziwy Dzień Nagusa: przez całą sobotę czy niedzielę paraduj nago po mieszkaniu. Tylko pamiętaj o zasłonach.


CIAŁO TO JA

W pracy czy na uczelni aktywizujesz swój mózg, nie myœląc o ciele. Uprawianie seksu i ćwiczenia fizyczne sprawiają dla odmiany, że koncentrujesz się tylko na cielesnych doznaniach, zaniedbując umysł. Dopiero jednoczesne łączenie œwiadomoœci umysłu ze œwiadomoœcią ciała sprawi ,że będziesz w pełni œwiadoma całej siebie. Wypróbuj techniki, które uczą łączyć duchowoœć z cielesnoœcią. Na przykład joga uczy kontaktu z własnym wnętrzem poprzez techniki oddechowe i ćwiczenia rozciągające. Wypróbuj pozycję zwaną Supta Badakonasana. Możesz ją wykonywać zawsze, gdy potrzebujesz natychmiastowego doładowania energetycznego, a regularne jej powtarzanie sprawi, że zaczniesz poruszać się bardziej zmysłowo- dzięki tej pozycji zaczniesz być œwiadoma istnienia i pracy własnego kręgosłupa i miednicy. Połóż się na plecach na podłodze i zetknij razem podeszwy stóp, jednoczeœnie rozkładając kolana. Podciągnij pięty jak możesz najbliżej miednicy, a dłońmi delikatnie naciskaj na wewnętrzną stronę każdego uda. Rób głębokie wdechy i wydechy przez nos, rozciągając nogi jak to tylko możliwe, tak by twoje kolana znalazły się najbliżej podłogi: pamiętaj, podeszwy stóp wciąż muszą się stykać. Leżąc na podłodze, zrób 10 głębokich wdechów i wydechów, potem wyprostuj nogi i po chwili wstań.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone