[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        Jaki powinien być prawidziwy mężczyzna?Każdy mężczyzna zastanawia się w jaki sposób mógłby zdobyć serce "tej jedynej".  Kto nie chciałby znać tajemnicy dotyczące cech jakie są pożądane u mężczyzn? Oto kilka spostrzeżeń na ten temat. Wystarczy zastosować się do niektórych a kobieta powinna nie odpuœcić już na krok swojego wybranka.

Po pierwsze: facet powinien być porządny. Ktoœ tak opisany postępuje według ogólnie przyjętych norm społecznych, to znaczy nie kradnie, nie zabija, dotrzymuje słowa, nie spóźnia się, itd. Jest to jednym słowem ktoœ, na kim można polegać. Kobieta przy takim mężczyźnie może czuć się pewnie jednak nie oznacza to, że facet powinien zmienić się w pedanta i nudziarza. W związkach zawsze przyda się odrobina pikanterii i adrenaliny.
Po drugie: wygląd się nie liczy-ważny jest charakter, co nie oznacza że kobieta umówi się z flejtuchem, który już drugi tydzień chodzi w tej samej koszuli. Owszem - każda pani ma jakiœ swój ideał, lub pragnie by jej mężczyzna posiadał pewne cechy wyglądu. Jednak każda pani ma inne wymagania: jedna lubi niskich, inna wysokich, a jeszcze inna wysportowanych. Nie wolno  rezygnować gdy zobaczymy wybrankę naszego serca na zdjęciu z przystojniakiem. Miłoœć jest œlepa i prawdziwa kobieta pokocha mężczyznę za to jaki jest a nie za to jak wygląda. Co jeszcze? Kobiety lubią u mężczyzn poczucie humoru. Jednak żarty pod żadnym pozorem nie powinny dotyczyć wyglądu i zachowania. Mile widziane są przytyki dotyczące innych pań. Dzieje się tak dlatego, że kobiety inaczej odbierają uwagi dotyczące ich samych, a inaczej jeœli chodzi o koleżanki. Każda lubi komplementy, jednak krytyki nie znosi żadna. Jeœli mężczyzna ma zamiar powiedzieć coœ żartobliwego o fryzurze swojej ukochanej musi liczyć się z tym, że ona uzna kawał jako obrazę i naburmuszy się na kilka dni.
Poza tym mężczyzna powinien być zaradny. Nie chodzi o to aby jego zarobki przekraczały œrednią krajową i żeby potrafił nareperować ciekłokrystaliczny monitor od komputera. Jednak  powinien sprostać naprawie spłuczki, czy też cieknący kran (jeœli nie umie nawet wbić gwoździa  to ma małe szanse). Kobieta zawsze myœli wybiegając w przyszłoœć. Nie połączy się z takim, który szuka pracy od roku i odrzuca wszystkie oferty mówiąc, że za słabo płacą lub że dla niego odpowiednie jest stanowisko kierownicze ( zwłaszcza jeœli dopiero co skończył szkołę ponad podstawową). Po piąte: powinien być wyrozumiały. Jeœli kobieta nie ma nastroju na żarty, czy nawet na pieszczoty, to nie znaczy, że już nie kocha. Los chciał, że panie mają bardzo skomplikowaną psychikę. Czasem nawet najmniejsza potyczka prowadzi do depresji. Tak już jest i nic się na to nie poradzi. Nie należy się obrażać jeœli kobieta ma zgorzkniałą minę. Przydałoby się wtedy zrobić jej delikatny masaż i powiedzieć coœ miłego. Nie doœć że poskutkuje to na dodatek potem kobieta odwdzięczy się za to zrozumienie. Jest jeszcze jeden punkt, którego kobiety z pewnoœcią nie lubią, jednak należy o nim wspomnieć. Chodzi mi o poczucie własnej wartoœci. Jeœli mężczyzna jest czuły, kochany, wyrozumiały i porządny, a kobieta tego nie dostrzega i nie odwzajemnia tych cech - to znaczy, ze nie jest warta poœwięcenia. Należy wymagać od partnera tego, co sami dajemy. W końcu chodzi o to, by obie strony były szczęœliwe, a nie tylko kobieta...

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone