[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        Poznaj swojego partneraDługo już jesteœ ze swoją "drugą połówką". Wasze plany coraz bardziej się konkretyzują i chcielibyœcie zalegalizować wasz związek. Zanim to zrobisz, poważnie jeszcze raz się zastanów, bo odkręcenie ewentualnego błędu będzie cię kosztować wiele nerwów, czasu i niewątpliwie wpłynie na twoje przyszłe życie.

Na co zwrócić uwagę?
1. Charakter i osobowoœć. Będziesz z tą osobą żyć wiele lat. Dokładnie obserwuj, jak Twój wybranek się zachowuje, w jaki sposób odnosi się do innych (szczególnie osób bliskich, z którymi żyje wiele lat - brat, siostra), jak reaguje w sytuacjach stresogennych (których wraz z wiekiem zdecydowanie przybywa), w jaki sposób odnosi się do dzieci (zakładając że kiedyœ będziesz je mieć). Jest bardzo prawdopodobne, że niepożądanych zachowań, niezależnie jak byœ się starał, nie będziesz w stanie wytępić.
2. Plany na przyszłoœć. Musisz dokładnie wiedzieć, czego pragniesz ty a czego partner. Często okazuje się, że jedno chce całe życie spędzić w pobliżu rodziny ( kobiety szczególnie u boku mamy, z którą zazwyczaj jest bliżej związana) co może wywoływać konflikty. Sprawdź, czy to się nie kłóci z twoimi planami np. poszukiwania pracy w innym rejonie kraju i zmianie miejsca zamieszkania. Musisz być najważniejszą osobą twojej "drugiej połowy", dla której jest ona w stanie się poœwięcić i zrezygnować z pewnych przyzwyczajeń. Oczywiœcie ty też pójdziesz na kompromis w niektórych sprawach.
3. Codziennoœć. Obejmuje mnóstwo drobnych, wydawałoby się nic nie znaczących, elementów życia codziennego, które skumulowane mogą poważnie wpłynąć na stosunki pomiędzy wami. Wynika to z różnych doœwiadczeń, jakie nabyliœcie wychowując się w swoich rodzinach (każda jest inna) np. lubisz czytać albo oglądać telewizję przy jedzeniu, a partnera to drażni. Takich przykładów można wyliczać w nieskończonoœć. Aby uniknąć niespodzianek trzeba odpowiednio długo znać przyszłego współmałżonka. Ponadto staraj się przebywać z sympatią w najróżniejszych miejscach i sytuacjach (na zakupach, wczasach, kilkudniowych wypadach, rodzinnych uroczystoœciach itp.), co znacznie zmniejszy twoją niewiedzę na temat przyzwyczajeń drugiej osoby. A jeœli macie możliwoœć-zamieszkajcie razem przed wypowiedzeniem sakramentalnego "tak". To dopiero pozwoli ci stwierdzić, że się nie mylisz i chcesz spędzić z tą osobą pozostałą czeœć swojego życia.
A na co nie zwracać uwagi?
1. Uroda. Z całą pewnoœcią przemija. Przyszły mąż czy żona obojętnie jak będzie się starać, nie będzie za 10 lat taki(a) sam(a) jak teraz, kiedy jest młody(a). Ty zresztą z biegiem lat również nie będziesz pięknieć. Oczywiœcie druga osoba musi ci się podobać i musi cię pociągać. Absolutnie odpada związek z osobą, której fizjonomia cię odrzuca. W przypadku mężczyzn- powinien on wiedzieć, jak jego narzeczona wygląda bez makijażu, rano po wstaniu z łóżka( dzięki temu unikniecie kłótni dotyczącej wyglądu).
2. Uwagi "życzliwych". Weź je pod uwagę, ale nie traktuj ich jako pewnik. Niech to będzie dla ciebie informacja, którą musisz sprawdzić. Pamiętaj, że każdy człowiek jest inny i czego innego oczekuje od drugiej osoby. Zweryfikuj swoje oczekiwania i podejmij właœciwą decyzję.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone