[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        Poradnik łóżkowy dla panówKażda kobieta jest całkowicie indywidualna. Są jednak pewne cechy, które sprawiają, że kobiety można uogólnić i sprowadzić do wspólnego mianownika. Weźmy dla przykładu pod uwagę taki problem: spotykając się z dziewczyną, nieistotne, czy jest to pierwsza czy trzecia randka. W jaki sposób można poznać, że dziewczyna, z którą właœnie spędzamy czas, ma ochotę wybrać się z nami do łóżka. To ważny problem i kwestia rozstrzygnięcia go jest dla wielu mężczyzn niezwykle istotna (w końcu nikt nie chce, by kobieta pomyœlała o partnerze, ze jest natrętem i za szybko pragnie zbliżenia). Otóż rozwiązanie problemu jest bardzo proste - każda kobieta wysyła konkretne sygnały œwiadczące o tym, czy i jak bardzo ma ochotę przespać się z chłopakiem. A jedyny kłopot to nauczyć się rozróżniać klasyczne "zaproszenie" od równie klasycznego "nie dziękuję".
Jednak kobieca indywidualnoœć nie ułatwia sprawy. Bowiem u jednej dziewczyny konkretny sygnał może oznaczać coœ zupełnie odwrotnego niż u innej. Warto jednak zwracać uwagę na ruchy, jakie wykonuje dziewczyna, bacznie ją obserwować, ale trzymać myœli i ciało na uwięzi. Sygnały, jakie nadaje kobieta dzielimy na dwojakiego rodzaju: pozytywne i negatywne. Na początek omówmy te negatywne. Zdarzyć się może, że mężczyzna zupełnie opacznie zrozumie jej pociągające spojrzenia, mruganie oczu, delikatne uœmieszki, ruchy rąk i nóg. Gdy trafi się taka sytuacja, że kobieta po jednoznacznej propozycji spędzenia reszty wieczoru w domu, da w twarz mówiąc przy tym: "kim do cholery myœlisz, że jestem?", nie można w żadnym wypadku tłumaczyć się, że przecież dawała jednoznaczne sygnały, albo, że wiadomo, o co chodzi, tylko dziwne, że nie chce tego przyznać. Wręcz przeciwnie - należy grzecznie ją przeprosić i poprosić o wybaczenie. Być może w tym przypadku już nigdy nie będzie okazji aby ją pocałować, ani nawet spotkać się z nią ponownie, ale przynajmniej była szana, by nie siedzieć z założonymi rękoma.
A pozytywne? Należy pamiętać, że większoœć kobiet wciąż jest nauczona tego, że to mężczyzna powinien wykonać pierwszy ruch, jeœli chodzi o sprawy sercowe i seks. Poniżej zabrano kilka sygnałów, które mogą wskazywać, że kobieta chce od chłopaka czegoœ więcej niż przyjemnego gawędzenia.

Dotyk. Gdy prowadzicie intymną rozmowę w restauracji lub tańczycie w nocnym klubie, kobieta stara się dotykać twoich rąk, w tańcu obejmuje cię, a jej ręce nie starają się trzymać kurczowo jednego miejsca, tylko badają np. szerokoœć twoich pleców, to sygnał ten oznacza, że kobieta czuje się z tobą bezpiecznie. Oczywiœcie należy wykluczyć z tego kręgu wszystkie kobiety, które w rozmowie z kimkolwiek czują się tak swobodnie, że dotykają go bez skrępowania. Wtedy sygnał ten nie oznacza wcale, że ona ma na ciebie ochotę.

Zostaje z tobą. W nocnym klubie, gdy dziewczyna, z którą rozmawiasz, woli zatańczyć z tobą niż plotkować z całą gromadą swoich znajomych, znajomych którymi oczywiœcie przyszła, może oznaczać, że zdobyłeœ u niej już dużo punktów.

Zaprasza cię do siebie. Po mile spędzonym wieczorze, gdy odprowadzasz ją do domu, ona zaprasza cię na przysłowiową "kawę". Być może w tym przypadku jest tylko dobrze wychowaną dziewczyną, która chce się odwdzięczyć za wieczór odprowadzenie, ale szanse, że spędzisz u niej nie tylko te kilka minut pijąc kawę są już bardzo duże.

Rozmawia o seksie. Nieważne, czy to będzie użalanie się, jaki jej poprzedni facet był kiepskim kochankiem, albo że nie czuła dotyku mężczyzny od miesięcy. Rozmowa o seksie z jej strony œwiadczy, że ma ochotę na zabawę w łóżku.

Prawi erotyczne komplementy. Gdy dziewczyna chętniej rozmawia o częœciach twojego ciała niż o twoim ubraniu, np. zamiast mówić, że masz gustowną koszulę, powie, że twoja klata wygląda w niej efektownie, albo że w tych spodniach twoje poœladki wyglądają wyjątkowo jędrnie, to znak niechybny, że wolałaby się znaleźć na miejscu twojego ubrania. 

Częstuje cię gumą. Gdy w drodze z randki do jej mieszkania, gdzie naturalnie ją odwozisz, wyciąga paczkę gum do żucia i częstuje cię jedną, może - choć oczywiœcie nie musi - oznaczać, że dziewczyna ma nadzieję, że w najbliższej przyszłoœci doczeka się na jakąœ akcje twojego języka.

Dzieli się z tobą jedzeniem. Gdy jesteœcie restauracji i dziewczyna zaczyna oferować ci smakowite kąski z własnego talerza, których rzekomo nie może zjeœć, oznacza to, że czuje się z tobą naprawdę pewnie i nie widzi przeciwwskazań, by odkryć przed tobą swoje wnętrze.

Obserwuje twoje usta. Wiadomo, że podczas rozmowy dwoje ludzi patrzy sobie zwykle w oczy. Gdy natomiast spojrzenia kierują się permanentnie ku ustom, oznacza to w prostych słowach zachętę do podjęcia seksualnych czynnoœci. Oczywiœcie wykluczamy tutaj sytuację, gdy dziewczyna patrzy na twoje usta, bo cię słabo słyszy z powodu np. głoœnej muzyki w klubie.

Gdy mężczyzna otrzymuje od dziewczyny silne sygnały wskazujące na ochotę do bardziej intymnego poznania, nie powinien on pytać ją o pozwolenie jeœli chcesz ją pocałować, czy też dobrać się do niej w bardziej jednoznaczny sposób. Powinien po prostu kontrolować sytuację, wziąć sprawy w swoje ręce i przejdź do działania. Nic tak nie deprymuje i denerwuje dziewczyny, jak facet, który nie umiał się zdecydować na pocałunek, czy dotknięcie poœladków. Na randce w miejscu publicznym nie należy wykonywać ruchów seksualnych. Staraj się znaleźć pretekst do przejœcia w bardziej intymne miejsce i dopiero wtedy zacznij działać. Kobiety w wielu wypadkach czują się bardzo skrępowane faktem, że obserwuje je wiele par oczu podczas obœciskiwania się z facetem. Natomiast, gdy poczują się pewnie, nie wahają się by dać się objąć czy też pocałować.

Panowie - więcej zdecydowania. Najgorzej, jak może facet skończyć randkę, to wrócić do domu, pomyœleć i dojœć do wniosku, że nie wykorzystał dziœ tylu silnych sygnałów mówiących, że dziewczyna, z którą dziœ był miała nie tylko ochotę na dobrą kolację. Uwaga jednak na źle odbierane bodźce!!! Jeszcze gorzej jest być posądzonym o chamstwo i grubiaństwo...

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone