[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        Co robić po seksie?Problem wydaje się błahy, bo zdecydowana większoœć mężczyzn (jak powiadają lokalne dowcipy) wybiera jedną z trzech opcji: odwraca się na drugi bok i zasypia; wychodzi do łazienki lub ubiera się i wraca do domu. Jednak kobieta oczekuje od partnera nie tylko chwilowej przyjemnoœci osiągnięcia orgazmu. Oczekuje ciągłego zainteresowania, ciągłych pieszczot, czy chociażby przytulenia i szeptania czułych słów.

Z biologicznego punktu widzenia wiadomo doskonale, dlaczego większoœć mężczyzn czuje potrzebę choćby krótkiej drzemki po udanym seksie. Ich organizm wydziela w czasie orgazmu hormon zwany oksytocyną, której zadaniem jest uczynić organizm sennym. Można temu w pewien sposób zaradzić. Zwykle, gdy partner zbliża się do orgazmu, ma tendencję do wstrzymywania oddechu, więc gdy orgazm już nadchodzi, czują się wyczerpani. Więc może zamiast wstrzymywać oddech warto spróbować oddychać głęboko? Wdech - wydech? Powinno to nie tylko wzmocnić orgazm, ale również spowodować, że po wszystkim da się jeszcze logicznie myœleć. Choć przez krótką chwilę. Jeœli oczywiœcie ktoœ zapomni o głębokim oddychaniu, można po kilku minutach odpoczynku wstać i wziąć prysznic, albo przynajmniej usiąœć, bo dłuższe leżenie zwyczajnie uœpi.

Teraz pora na to, by partnerka czuła się kochana i uwielbiana nie tylko do czasu odbycia stosunku, ale również po. Poniżej znajduje się kilka porad dotyczących tego, co należy zrobić po udanym seksie, by partnerka czuła się nie tylko maszyną do seksu, ale prawdziwą kobietą.

Dotyk. Nie trzeba wykonywać szalenie podniosłych gestów oddania i czułoœci zawsze, ale warto pamiętać, że kobiety są bardzo wrażliwe po odbyciu stosunku i wypadałoby dać im odczuć, że znaczą tyle samo po co i przed. Nieważne, czy po stosunku oglądacie telewizję, czy też liczycie iloœć powtórzeń wzoru tapety w pokoju; ważne, byœcie zawsze ją dotykali. Proponujemy tutaj albo delikatne zabawy jej włosami, albo dotykanie uda. Nie muszą to być zabawy o podtekœcie erotycznym. Liczy się sam fakt, że taki czy inny gest miał miejsce.

Kąpiel. Po spędzeniu kilku chwil przeznaczonych na relaks i nabranie oddechu po fascynującym seksie, pora na wspólną kąpiel. Gorąca woda, zaparowana łazienka, płyn do kąpieli, miękka gąbka. Cóż więcej potrzeba, by było przyjemnie? Oczywiœcie potrzeba kobiety. Zatem bawcie się dobrze i relaksujcie wspólnie w łazience. Nie wiadomo, co z tego może wyniknąć, ale nie przewiduję niczego innego niż same przyjemnoœci.

Kolacja. Seks wyczerpuje fizycznie. Nie każdy pewnie czuje taką potrzebę, ale wiele osób musi po odbyciu stosunku zjeœć coœ wysokokalorycznego - najlepiej tabliczkę czekolady. Razem przygotujcie kolację, czy też zwykłą przekąskę. Ideą jest dalsze spędzanie czasu razem, nawet, gdy szczyt przyjemnoœci fizycznych dawno już minął. Daje to znakomite rezultaty w perspektywie długiego związku.

I znów do łóżka. Dlaczego by nie? Jeœli czujecie się na siłach i jeœli ona też czuje się na siłach i ma ochotę rozpocząć całą zabawę od nowa!

Sen. Bywa, że kobieta również bierze czynny udział w łóżkowych ekscesach, ma wielokrotne, potężne orgazmy. Istnieje szansa, że po jakimœ czasie będzie wykończona mniej więcej tak jak i mężczyzna. Może by jej tak zaproponować wspólna drzemkę dla nabrania sił, by potem móc ponownie wziąć prysznic i powrócić do przyjemnych uniesień? Dobrze byłoby pamiętać, by podczas drzemki obejmować ją ramieniem, by czuła się doceniana i kochana.

Zwykle podczas seksu mężczyźni dbają tylko o własną przyjemnoœć, o własne doznania erotyczne. Kobieta chce być kochana i chce, by mężczyzna ją doceniał. A te wszystkie przykłady pozwolą wam przekonać ją, że jesteœcie naprawdę czułym facetem, z którym warto nie tylko spędzić jedną noc.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone