[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        Krótka lekcja masażu erotycznegoMasaż erotyczny to prosty i skuteczny sposób na rozluźnienie atmosfery w sypialni po stresującym dniu. Czułe głaskanie nie tylko pobudza zmysły, ale też koi nerwy i odpręża. Aby to zrobić, potrzebujecie materaca szerokiego na tyle, by osoba masująca miała dostęp do partnera z obydwu stron. Na początku najkorzystniej jest masować plecy. Poproœ partnera, by usiadł na twoich poœladkach i położył ręce na twoim karku. Powinien odczekać chwilę bez ruchu a następnie polać plecy odrobiną oliwki. Ruchy muszą być długie, płynne, wykonywane całymi dłońmi od górnej linii poœladków w kierunku karku. Za rękoma przesuwa się całe ciało - uda powinny masować poœladki i dolną częœć pleców. Niech twój partner muska też co jakiœ czas twoje ciało klatką piersiową i brzuchem.
Po masażu pleców przychodzi pora na poœladki. To bardzo wrażliwa strefa zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Trzeba je masować inaczej niż plecy - największą przyjemnoœć sprawia nam dotyk zdecydowany i doœć silny. Kochanek powinien uciskać twoje ciało na przemian całymi dłońmi i przedramionami oraz muskać skórę opuszkami palców.
Na koniec: brzuch i klatka piersiowa. Dłonie partnera zataczają kręgi na brzuchu - od dużych do coraz bliższych pępka i przechodzą do masażu klatki piersiowej. Samych piersi nie masujemy, wymagają one  subtelniejszych pieszczot. Zaczynając od dołu mostka, partner wykonuje głaszczące ruchy do góry i na boki. Wewnętrzną stronę ramion głaszcze opuszkami i lekko drapie czubkami palców.

Jeœli macie ochotę na dodatkowe erotyczne bodźce, do oliwki, którą wmasowujesz w ciało partnera dodaj kilka kropli olejku eterycznego. Wybierz oczywiœcie któryœ z zapachów o działaniu podniecającym. Wypróbuj olejki cedrowy, cynamonowy, goździkowy, imbirowy, różany, paczulowy, pieprzowy, rozmarynowy, różany i sandałowy.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone