[www.uczucia.net] - Twój serwis miłosny

Imieniny: Kamila, Karoliny, Roberta Startuj Ulubione
 

       Menu
  Strona główna
  Aforyzmy
  Archiwum
  Artykuły
  Bannery

  Biorytm
  Ciekawostki
  Humor
  Konkurs
  Magia imion
  Nasz poradnik
  Opowiadania
  Podryw 100%
  Poezja
  Testy
  Wolny czas
  Współpraca
  Zodiak
 
       Zobacz

 
       Zapisz się


Nowości na twój email

 
      Powiadom


Powiadom znajomego

 
        Zobacz
 
      Stats

 
 

 

        Współczesne dziewczynyJakie tak naprawdę są dziewczyny XI wieku?  Nie chcą namiastek erotyki - pragną czerpać pełnię z wszystkiego, co niesie ekscytujące doznania. Mają duże wymagania wobec kochanków, chociaż - co najmniej tak jak ich "poprzedniczki" - oczekują także czułoœci i romantyzmu (to niekoniecznie kolacja przy œwiecach i spacer w œwietle księżyca).  Dalekie są od teorii z epok wiktoriańskich, w których seks był czymœ, co uczciwe kobiety powinny znosić, tylko i wyłącznie, aby zapewnić rozkosz mężczyźnie. Jednakże, pomimo przemian kulturowych, w kobietach ciągle w  pozostają pewne poglądy wykształtowane przez normy społeczne. Powstrzymują swoje potrzeby i fantazje erotyczne, co jest skutkiem wychowania i dobrych obyczajów.

Tymczasem wiele z nich chciałoby współżyć częœciej niż mężczyźni, ale zazwyczaj niechętnie o tym mówią, obawiając się posądzenia o rozwiązłoœć. Chyba nie ma kultury, w której ogromne potrzeby seksualne kobiety są tak samo ważne jak mężczyzny. One  zawsze są uważane za zboczone. Przez to ich marzenia pozostają głęboko ukryte w obawie przed reakcją drugiego człowieka - przed wyszydzeniem.

Według badań Uniwersytetu Vermont w Burlington, kobiety mają bardziej wybujałą fantazję erotyczną. Marzą o seksie na oczach innych, o gwałtach, o seksie z kilkoma mężczyznami - po kolei lub jednoczeœnie (kobieta może "obsłużyć" co najmniej pięciu facetów w jednej chwili: ma usta, pochwę, odbyt i dwie ręce). Niekoniecznie chcą je wprowadzać w życie. Te kobiety, które nie mogą (a chcą) zrealizować swoich pragnień w miejscu zamieszkania, samotnie podróżują w poszukiwaniu przygód i mocnych wrażeń. Wœród samotnych turystów jest już ich prawie połowa, a 10 lat temu było ich tylko 20 procent.

Kobiety współczesne nie zamierzają zbyt szybko zakładać rodzin, nie chcą zajmować się tylko dziećmi i pełnić rolę kury domowej. Te czasy już minęły. Płodzenie dzieci odkładają na później, po trzydziestce. Często chcą poprzestać na jednym (także z przyczyn ekonomicznych). Monogamia przestaje być dominującym sposobem na życie. Zachowują wiernoœć jednemu partnerowi, ale tylko do następnego związku. Nowoczesne kobiety wyzwoliły się z kompleksu Kopciuszka, czekającego na księcia. To one wybierają partnerów i decydują, czy mają ochotę na jedną noc, kilka tygodni, czy też na całe życie. 

Nie oznacza to, że wszystkie kobiety są takie. Jest mnóstwo porządnych, skromnych dziewcząt, które wolą być zdobywane, a nie zdobywać. Robić karierę w wychowywaniu dzieci a nie w firmie... Tylko jak je od siebie odróżnić? To już zadanie dla mężczyzn.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       Polecamy


 
       Forum

Wkrótce

 
       Reklama


 
       Zobacz


 

 

 
        Zobacz

 

 


 


       Reklama
 
 

 

Biorytm  Aforyzmy  Artykuły  Testy  Opowiadania  Humor  Zodiak  Poezja 
 
Magia imion  Ciekawostki  Archiwum  Sondy   Konkurs  
Wolny czas  Redakcja  Współpraca  Bannery 

Created by uczucia.net

Wszelkie prawa zastrzeżone